Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a haveromnak, hogy...

Elmondjam a haveromnak, hogy a csaj akit fűz hetek óta, aktív tinderen?

Figyelt kérdés
Feldobta pakliban nekem, onnan tudom. A haveromnak komolyak a szándékai, de a csaj meg közben titokban tinderezget. Ha elmondom, megmenthetem egy csalódástól, vagy inkább csak szétcseszném ezzel a lehetőséget hogy lassacskán kapcsolatba kerüljenek?

2020. nov. 7. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Elmondjam
Ne mondjam el
63 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem említsd meg neki, később lehet, hálás lesz érte. Csak ne úgy mondd, hogy azonnal hagyja abba a próbálkozást, tényleg csak futólag említsd, hogy láttad a profilját stb.
2020. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem mondanám el, ismerkedésről van szó, fűzögetésről vagyis mindketten szabadok, a csaj nem csal meg senkit csak ismerkedik, amit ha nem tenne most a haveroddal se beszélne.

Ezzel lehet elvennéd a kedvet, megtörnél benne valamit.

Ebből meg kapcsolat is lehet, hiszen minden kapcsolat ismerkedessel kezdődik. A lányt én ettől nem tartom rossznak.

2020. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha még nincsenek is kapcsolatban, csak néhány hete hülyíti a haverod, akkor miért baj, hogy fent van Tinderen? Netán lepisilte, és mostantól az övé?
2020. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Persze, de mért csalódna ettől?
2020. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Neee egy egyedülálló, vélhetően kapcsolatot kereső felnőtt nő fent van egy társkeresőn?

És ha ismerkednek akkor mi van? Nincsenek együtt. Elmondod nem mondod teljesen mindegy, ha tudod, hogy kiakadna rajta akkor inkább mondd el, legalább a csaj megszabadul egy birtoklásmániás egyéntől.

2020. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincsenek kapcsolatban, akkor miért mondanád el?
2020. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Én elmondanám. Ha a barátod tényleg komoly kapcsolatot szeretne, ne olyannal akarja, aki két randi között jobbat keresgél.

Mondjuk azt tisztázhatnád, hogy mit értesz az alatt, hogy hetek óta fűzi. Mert ha a nő nem viszonozza, csak a pasi erőlködik, akkor nincs oka megsértődni, de ha már találkozgatnak, akkor van oka megsértődni.

2020. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagyon jó barátom lenne elmondanám. Én alapból nem tudnék ilyet eltitkolni. Velem csinálták és nagyon rosszul esett hogy nem szóltak bár én akkor már igaz rövid idelye de jártam a sráccal úgyhogy az más. De abban is igaza van a többieknek hogy még szabad a lány. Talán várni kellene amíg összejönnek, ha még azután is csinálja akkor szólni.
2020. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mindegy, elmondtam és tökjól reagálta le, csak én gondoltam túl a dolgot... Köszi a válaszokat!
2020. nov. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!