Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El fogom veszítani azt az...

El fogom veszítani azt az egyedüli két barátomat, akik vannak nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Természetesen nem akarom, h ez megtörténjen, de szerintem meg fog.

Nimcs egy szerető, támogató családom. Még 2 évem van az iskolából. Nincs eszemben semmi, h mit csináljak, ha ők nem lesznek nekem. Most is úgy érzem, h én nekik elmondom egy csomó problémám és általában meghallgatnak, segítenek. De ők nem mondanak szinte semmit magukról. Úgy érzem, h ez inkább egyoldalú. És ők is csak akkor hívnak bárhova, ha nincs más. Tudom, hogy ez nem jó, de nekem mégis sokat segít, h valakinek elmondhatom a bajom és kimozdulok velük. Hogy javíthatnám meg ezt a barátságot? Hogy szerezhetnék több barátot, úgy, hogy a szüleim nem engednek bulizni, azon kívül meg más ötletem nimcs?



2020. nov. 13. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te elmondasz nekik mindent oke.. Es felejuk mennyire nyitsz? Mármint szoktad őket kerdezgetni mi a helyzet ilyesmi? Közös témák? Mennyit beszéltek sulin kívül?

Ezenkívül szerintem jó dolog ha elhivnak. Marmint en biztos nem hívnek el vkit akit mondjuk nem kedvelek es nem tartom baratomnak csak mert "nincs mas".

Egy baratsagot apolni kell. Nem szólhat arról csak hogy neked milyen problémáid vannak es nekik. Oda vissza kell működnie.

A szuleiddel meg szerintem beszéld meg ha lehet. 17 ev körül vagy gondolom. Ilyen korban szerintem siman belefer a bulizas. Bar en ennyi idősen es most 20 evesen is csak hazibulikba jarkalok amit a legjobb baratom szervez🤗 ott találkozok ismerősökkel meg ismeretlenekkel is, ezerszer jobb es kulturáltabb mint a diszkók.

De egyébként nen kell buli ahhoz hogy ismerkedj. A kozepsuliba eleg egyszerű szerintem, neg a barataid barataival is simán lehet ismerkedni. Lehet hogy ennek a 2 baratodnak olyan baratai vannak akikkel sokkal jobban kijossz majd🤗

Szerintem felesleges ezen rágódni. Bar en tudom hogy ha nem jo a háttérben a csalad a baratok az egyetlen menedek.

2020. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Trust me, két éven belül RENGETEG dolog fog változni. RENGETEG. Ha annak a két év végén is úgy érzed hogy szeretnéd megtartani a barátságot, hát dolgozni kell rajta. Rájuk írni, felhívni őket, összeülni beszélgetni.


Nekem is volt egy baráti társaságom akiket nagyon szerettem, de úgy gondoltam nagyon egyoldalú, gyakorlatilag hasonló cipőben jártam mint amit te fent leírtál, és saját meglepetésemre miután utunk ketté vált, ők kerestek, hívtak fel, és mondták hogy találkozzunk. Szóval ne aggódj, idővel minden kialakul.

2020. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!