Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz, ha mindenkinek én vagyok...

Gáz, ha mindenkinek én vagyok az a barátja, akivel a legjobban el tud beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem az a barát, akivel a legjobbat lehet bulizni vagy aki a legviccesebb, hanem aki csendes, rendes, megbízható, ezért még egy iszogatós este is nagy beszélgetéssel ér véget vele
2020. nov. 14. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, csak arra ügyel, hogy ne b*anak át, ne vigyenek bele rosszba.
2020. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
72%

Én erre inkább büszke lennék/örülnék neki :D (Persze nem szabad túlságosan önteltnek sem lenni)

És igen vigyázni kell, ahogy az első válaszoló is írta.

2020. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én inkább olyan barát lennék, akivel jókat lehet beszélgetni ÉS eljárkálnánk különböző helyekre. Ehelyett valahogy mindig én leszek a lelkizős barát, akinek kiöntik a szívüket. Az jól esik, hogy velem akarják megbeszélni és kíváncsiak a meglátásaimra, de szeretnék több lenni egy ilyennél.. Az én esetemet gáznak tartom, de nem mindenkinél az, ha ő a lelkizős barát.
2020. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!