Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan társkereső,barátkozó...

Van olyan társkereső,barátkozó app, vagy oldal, ahol 18 alatt is lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy párkapcsolatot, vagy akár csak barátkozni a saját korosztályomból, 17 éves vagyok. Ha esetleg van itt ilyen lány, vele is szívesen beszélgetnék. Szép napot :)

2020. nov. 17. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Tudtommal nincs
2020. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy regisztrációnál megadhatsz más adatot is...
2020. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de szerintem senki sem ismerkedik meg szívesen olyannal, aki rögtön egy hazugsággal kezdi
2020. nov. 17. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne azzal kezd.
2020. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdező teljesen jól látja, utolsó kommentelő inkább tanulj tőle, ha nem akarsz pofára esni. Normális nő nem biztos, hogy adna esélyt miután kiderülne, és tényleg ne nyissunk már hazugsággal...


Kedves Kérdező, remélem találsz akár innen egy aranyos lányt, akivel megértitek egymást. :)

2020. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért 17 évesen 18nak kiadni magad nem a világ vége..
2020. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm, én is remélem, drukkoljunk! :D

#6 Tudom, én sem gondolom hatalmas ferdítésnek, számba véve azt a tényt, hogy néhány ember 18 évesen értelmesebb és igényesebb, mint pár 40-es FELNŐTT ember. De azért még mindig azon a véleményen vagyok, hogy ha bizalmas kapcsolatot szeretnék, akkor az elejétől őszinte vagyok, és nem hazudok azért, hogy nekem jobb legyen.

2020. nov. 18. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezd úgy az üzenetet... szia, 18 éves profillal regisztráltam, de meg csak 17 vagyok... máris nincs hazugsag... nem mintha nem lenne tele 16-17éves csajokkal az összes akik 18-20nak mondják magukat...
2020. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!