Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudtam a mostani egyik...

Hazudtam a mostani egyik legjobb baratomnak evekkel ezelott mikor meg epp csak megismertuk a masikat. Ertheto a lelkiismeretfurdalas?

Figyelt kérdés

Igazabol csak a multamrol 1 kerdes de akkor azert mondtam azt amit, hogy jo szinben tunjek fel a masik elott. Azota soha senkinek nem hazudtam az volt az utolso. Az a kerdes ritkan merul fel ami akkor volt de azt adom valasznak amit akkor hogy kovetkezetes legyek. De azota majdnem legjobb baratok lettunk es vegtelenul oszinte vagyok vele. Viszont ez neha idorol idore felugrik a lelkiismeretemben hogy hogy miert pont vele tettem meg evekkel ezelott. Mar barmit elmondok neki oszinten de felek ha ez kiderul akkor nem bizik meg bennem tobbet. Ez sok sok eve tortent azota teljesen mas az egesz szituacio.

Szerintetek ?



2020. nov. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miről van szó?
2020. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Komoly dolog vagy csak azt hazudtad, hogy szereted a paprikás krumplit? Nem mindegy.
2020. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nehéz mit mondani így hogy nem tudjuk miről van szól. Én lehet valamennyire értékelném, ha valaki hosszú évek után állna elém, hogy őszinte legyen, ha amúgy nem lenne muszáj neki.
2020. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam egy felületesnek hitt ismeretség elején.

Aztán amikor világossá vált számomra, hogy ez már barátság, megmondtam őszintén az igazat. Semmi nem történt, tudomásul vette, 20éve vagyunk barátok.

2020. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igazabol csak bekumuztam egy plusz multbeli kapcsolatot mikozben egyel kevesebb volt. Tudom hogy gaz de sok eve volt
2020. nov. 23. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan hazugság ami vér komoly.

Szóval ha annyira zavar téged mondd el neki.

Kétlem, hogy bármi baj lehetne belőle.

Ráadásul annyira apróság, hogy én tökre nem törődnek vele, hogy évekkel ezelőtt egy ilyet bekamuztam.

2020. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mélázni rajta.
2020. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!