Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az a dolog, amivel ti...

Mi az a dolog, amivel ti békülni próbálnátok egy baráti kapcsolat helyrehozásánál?

Figyelt kérdés

Vagy 5 éve nem beszéltem egy barátommal egy piti veszekedés miatt, amiből olyan sértődés lett hogy éveken keresztül elmentünk egymás mellett az utcán.

Egész eddig nem próbáltam meg még megkeresni, de úgy 2 hete ráírtam messengeren (már csak itt tudom elérni), de meg se nézte az üzenetet.

Szóval.. ti mit írnátok ami szerintetek mindenképpen beválna egy békülésnél? Vagy inkább ti milyen üzenetnek örülnétek ennyi idő után?


Tudom hülye kérdééés ezt csak én tudhatom hogy mit kellene írnom, de megpróbáltam, kihoztam az üziből a legjobbat és nem működött.

Egy makacs, kicsit nárcisztikus személyről van szó, fogalmam sincs hogy most röhög-e rajtam a másik oldalán a képernyőnek, vagy mérges még és meg se nézi az értesítést csak gyorsan kiikszeli.


Egy ismerősöm azt ajánlotta hogy menjek el hozzá személyesen. Oké tudom hol lakik de ez egyrészt nagyon para, másrészt meg őt ismerve csak otthagyna.

Ahhhhh mit csinálnak a normális emberek ilyenkor? És pls ne azt írjátok hogy hagynátok a fenébe. xd


2020. nov. 24. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl büszke vagyok, meg sem próbálnám!


Meg sem nézte, felejtsd el

2020. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki még egyszer egy hét múlva is mondjuk. Kezd úgy a szöveget, hogy légyszives olvasd el amit írok, akkor legalább ezt tuti látja aztán meg írd le hogy fontos neked hogy megbeszéljétek. Ha erre sem reagál semmit akkor off majd jelez valamivel ha érdekli a dolog. Tapasztalatból írok.
2020. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kikötöd, hogy ne azt írjuk, hogy hagyd a fenébe... -akkor mit írjunk? Mert a jelek alapján ez az egyedüli normális válasz.

Te megpróbáltad, ha nem, hát nem.

Ha pedig NEM, akkor ez soha nem volt igazi barátság, csak te ezt nem tudtad...

2020. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhivnam sielni vagy snowbordozni.

De mindenkepp azt mutatnam meg neki hog erdemes velem lennie.

2020. nov. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igaz, én nem békülni akartam, mert nem összevesztünk, hanem újra felvenni a kapcsolatot. 2 éve nem beszéltünk, és akkor én "ráztam le". Ő férfi, én nő vagyok. Szóval nem beszéltünk 2 éve az én kérésemre, de idén nyáron ráírtam, mert nagyon hiányzott már. Tényleg csak barátok vagyunk, sosem volt köztünk semmi, mindketten házasok vagyunk. Én egyszerűen őszintén elmondtam neki, hogy hiányzik a barátsága, és sajnálom, hogy akkor olyan hülyén véget vetettem ennek, leírtam neki, hogy mit jelent ő nekem. Azóta beszélünk újból hetente 1-2szer, szerencsére túl tudott lépni a büszkeségén vagy a sértettségén, már ha utóbbi egyáltalán volt neki. Szóval a lényeg, hogy én teljesen nyíltan, tisztán és őszintén leírtam neki, hogy mit jelent ő nekem.
2020. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5+ amúgy először én csak egy ilyen "szia. Mi újság veled?" kaliberű üzenettel indítottam, nem is volt vele nagy sikerem. Válaszolt, de nyilván nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel, hogy évekkel ezelőtt én kértem, hogy ne beszéljünk, aztán most ráírok, mintha mi sem történt volna. Úgyhogy éreztem két nagyon sablonos és erőltetett beszélgetés után, hogy itt többre lesz szükség, és akkor írtam neki egy hosszabb üzenetet, hogy ez és ez van. És akkor itt tört meg a jég, azóta minden ok.
2020. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!