Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez rendben van?

Valakihazivalaki kérdése:

Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom, nagyon regota ismerjuk egymast de nekem kb. 1 eve folyamatosan romlo velemenyem van rola. Ramirt egyik nap hogy talalkozunk-e es en pedig azt mondtam neki, hogy nem, mert a baratommal leszek aznap. Erre o besertodott es vissza valaszolt, hogy k. Arra sem lehet fogni ezeket, hogy elhanyagolnam miatta, mert nagyon sokat beszelek a baratnommel is, mindenben segitek neki, barmi baja van mindig ugrok amikor csak tudok, de nem igazan akarja elfogadni, hogy nem csak o van az eletemben. Az osszes baratnommel es baratommal joban lett, a legjobb baratnomet o betudta az o legjobb baratnojenek is es engem meg ez sem zavart es halabol azt kaptam hogyha a baratommal szeretnek elmenni egyet setalni akkor halalosan besertodik. Ti mit csinalnatok ebben a helyzetben? En nekem mar elegge elegem van ebbol es meg en erzek buntudatot a semmiert tulajdonkeppen

2020. nov. 26. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ember általában megválogatja a barátja barátnőjének a barátjának a barátnőjét, ugyebár.

A helyedbe már kiléptem volna ebből a kapcsolatból, ha ennyire a terhemre van.

2020. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van hasonlo ember az eletmben aki konkretan ok nelkul besertodik. Egyaltalan ne erezz buntudatot emiatt hisz a baratodat se hanyagolhatod el miatta ezt pedig o is megerthetne ha igaz baratno. Raadasul gondolj bele milyen lenne ez forditott esetbe, te nyilvan nem sertodnel meg, de o is gondolom a baratjaval szeretne lenni. Bele kene gondolnia mas helyzetebe is es nem magaval torodni. Ha rosszul erzed magad emiatt add tudtara szerintem.
2020. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!