Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok ingyen külföldi...

Hol tudok ingyen külföldi levelezőtársat találni, akivel postai úton leveleznék?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyszerű verzió

Ha pl. angolul szeretnél akkor "pen friend" a kulcsszó. Van olyan oldal, ahol kereshetsz nem, életkor és kontinens szerint.

globalpenfriends


Bonyolult verzió

Magyarul szeretnél?

A környező országok jöhetnek szóba, ha Magyarországon élsz.


Kinézel a Google térképen pontos címeket abban az országban aminek a nyelvét akarod használni a levelezéshez, megnézed az adott ország leggyakoribb vezeték és keresztnevét, elküldesz ilyen nevekre és a kinézett címekre levelet és valaki majd csak visszaír.


Ingyen hogyan tudod csinálni nem tudom, mert a posta pénzt kér ezért a szolgáltatásáért, de lehet ha feladsz apróhirdetést, hogy megunt lepecsételetlen postai bélyegét, valamint üres A4-es lapot és ceruzáját, tollát szívesen átvenném ingyen.

2020. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


nem tudom használni, mindig azt kéri, hogy csináljam meg a profilomat (mert azt mondja hogy anélkül nem tudok levelezni) de ha megcsinálom akkor meg azt mondja, hogy ez a profil már használva van. Pedig előtte nem is halottam erről az oldalról.


Úgy értettem, hogy ingyenes, hogy pl. nem kell az oldalnak fizetni. És angolul szeretnék levelezni.

2020. nov. 26. 15:56
 4/7 anonim válasza:
bocs én azt hittem papír alapon akarsz levelezni, mert azt gondoltam a netes levelezés elég egyértelmű és ingyenes.
2020. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem úgy ingyenes. Papír alapon szeretnék levelezni, viszont vannak olyan oldalak, ahol, hogy ha szeretnél egy levelező társat találni, akkor kell fizetni pl 30 dollárt az oldalnak, mint tagsági díj
2020. nov. 26. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Slowly app
2020. nov. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ok, így már értem :)
2020. dec. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!