Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit ajánlanátok?

Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom 19. születésnapjára szeretnék valami személyes ajándékot venni. Tavaly közös képet kereteztettem be, idén is valami ilyesmit szeretnék, csak nem ugyanezt az ötletet. Tudnátok segíteni?

2020. nov. 28. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén is ugyanazt,csak maszkban.
2020. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy kinyomtatnak egy aznapi újságot amikor született, korhűen, de benne van az ő születése is, akár fényképpel, de kérheted címlapra is.
2020. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Saját könyv az összes közös poénotokkal.

[link]

2020. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem nem késlekedtem! :)


Egyszerűen megcsinálható. Kell hozzá befőttes üveg, színes csíkokra vágott lapok, íróeszköz és talán ragasztó (nem muszáj).


A színes csíkokra vágott papír darabkák mind különböző dolgot szimbolizálnak.

- Például: piros az emlékeket, rózsaszín az okok amiért szereted őt, így tovább :D -

Összehajtod őket, beleteszed a befőttes üvegbe és nem muszáj, de ragaszthatsz egy kicsi szín magyarázót az üveg elejére, hogy tudja melyik szín mit akar mutatni. :D

Szerintem ötletes és kreatív ajándék, én is interneten láttam.

Ez lenne az:

[link]


Ha nem is lenne ez jó, Pinterest-en van rengeteg további szuper ötlet!


Sok sikert kívánok az ajándék készítésben!

2020. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, nem olvastam el rendesen! Ne haragudj!



Ha olyasmit szeretnél, ami tartalmazzon képeket, szerintem ez is jó ötlet lenne! :D A csipeszekre lehetne tenni képeket, esetleg a dobozba még pár ajándékot.


[link]

2020. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok ötletet! ❤️


Akit érdekelne: “könyv” félét fogok készíteni, amibe az összes poénos képünket beragasztom, mert abból nagyon sok van. 🤣

2020. dec. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!