Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekes viselkedés haragudni...

Gyerekes viselkedés haragudni a barátnőmre, és megszakítani a barátságot emiatt?

Figyelt kérdés

Volt egy buli a hétvégén, egy hete, ahova nem tudtam menni, mert tanulnom kellett nagyon sokat, viszont páran az ismerőseim közül mentek, beleértve egy nagyon jó barátnőmet is. Nem kategorizálom a barátaimat, szóval nem azt mondom, hogy a legjobb, de az is lehetne.

Ott volt az a srác is, akivel alakulgatott köztünk valami, de végül mindketten inkább azt mondtuk, ezt jegeljük inkább. Én is benne lettem volna valami komolyabba, meg ő is, de valahogy nem volt aktuális, nem is tudom, de nem is lényeges ez.

Aztán a barátnőm ezen a bulin lefeküdt ezzel a sráccal. Persze tudta, hogy mi volt köztünk, a srác is mondta neki, és ebből nem lett, és nem lesz köztük komolyabb, csak az az egy alkalom. Nyilván a fiú is hibás, de őt nem is említem, mert élből elutasítanám bármilyen közeledését, vagy "beszéljük meg" hülyeségét, viszont arra a lányra haragszom. Ő tudta mindkettőnk álláspontját, mégis lefeküdt vele, és nem szó szerint, de azzal takarózik, hogy köztünk úgysem volt semmi, nem jártunk stb. De nem volt közömbös nekem a srác, ezt ő is tudta. Most nem beszélünk, és nem mérges vagyok, nem haragszom, csak csalódott vagyok, de nagyon erősen, ha most itt lenne, a szemébe sem tudnék nézni, kb. undorom van.

Úgy érzem, felszínesen el tudnék vele beszélgetni, de komolyabb témában nem, és be sem tudnám avatni semmibe, ami velem történt, de lényegtelen dolgokba se. Ami miatt viszont feltettem a kérdést, az az, hogy szerintetek egy ilyen miatt muszáj offolni a dolgot? Vagy inkább ti mit tennétek hasonló esetben? A gyerekes jelzőt amiatt használtam, mert már nem vagyunk azok, mégis ilyenen rágódom. Én 23 vagyok, a másik csaj meg 21


2020. nov. 28. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mégis, hogy volt buli am? Mindenki ott aludt?
2020. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy másik srác maradt még ott, meg a csaj, de lehet két srác maradt, ezt pontosan nem tudom, az egyikről tudom, hogy ő is fixen ott aludt
2020. nov. 28. 21:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak a kijárási tilalom miatt nem értem.
2020. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!