Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne kedved ahhoz, hogy...

Lenne kedved ahhoz, hogy motiváljuk egymást?

Figyelt kérdés

Kezdem én :

Eléggé szétcsúsztak mostanában a napjaim. Nehezen sikerül időben felkelni, majd a nap folyamán aktívnak lenni, illetve hasznos teendőket csinálni.


Most takarítottam egy kicsit, majd hirtelen kedvem lett egy kreatív dologhoz (festettem egy kicsit, de ez még csak egy sor volt, és második is kéne és ez meglehet hogy elmaradt majd).

Ebédeltem, mindjárt fogatmosok, aztán valami hasznos feladatban kéne belefogonom, de nem tudom hogy összejön-e.


És te, hogy haladsz ma?

Mi motivál? Mi segít lendületben maradni? Mi miatt nem haladsz valamivel?



#Motiváljuk
2020. dec. 3. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul haladok, nincs kedvem semmihez. :( Próbálok úgy tenni mindent, mint általában. Abban reménykedem, hogy ha szorgos maradok nehéz időben, Isten megjutalmaz érte.

Mondjuk egy baráttal? ;) Mit ebédeltél?

2020. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha csak most nehezebb, de egyébként meg haladsz, csinálod, akkor engedj meg magadnak egy kis pihenést és kapcsolja ki. Igyál egy teát és olvass, vagy valami amit szeretsz.

Ha máskor is nehezebben megy, akkor kereshetsz egy célt, amiért érdemes lehet megcsinálni azt az adott feladatot. Vagy ha nincs cél, akkor lehet valami jutalom az elvégzése után pl zene hallgatás, szépen szóló fülesről, ágyon fekve, csukott szemmel, mosolyogva.

2020. dec. 3. 12:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy kis maradék sült husit ettem savanyúsággal meg korpovit kekszel. Nem fog sokáig tartani, de a következő kajához le kell tudni egy boltozást.
2020. dec. 3. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Engem idegenek semmitmondó tanácsai nem motiválnak.


Nem rosszból írom, családtag halála után voltam egy ilyen alkalmazáson, ami segít a gyászfeldolgozásban... tele volt közhelyeket puffogtató, apatikus emberekkel.

2020. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így vagyok most, hogy meg kell csinálni, különben nem lesz. De kikapcsolni nem tudok, mert most semmit sem lehet csinálni, amivel régen kikapcsolódni tudtam.
2020. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Korábban mivel kapcsolódtál ki?
2020. dec. 3. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Edzéssel, kirándulással, barátokkal, családtagokkal találkozva. Aktívan szeretem tölteni a szabadidőmet. Most munka után házimunka, net és tv jut. Nem pocsék, lehetne rosszabb, de nincs ami motiválna. Karácsonykor se lesz együtt a család. De nem szeretnék depizni. :)

Sikerült vásárolni?

2020. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostanában én is ezt érzem de szerintem csak az miatt hogy igazából a vírus miatt sehova sem járok szinte. Dolgozni is itthonról szoktam. Plusz tanulok mellette nem sok kedvem van akármit csinálni.
2020. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!