Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért van ha valaki más...

Az miért van ha valaki más bőrszínűekkel szimpatizál jobban?

Figyelt kérdés
Még véletlenül se akarok ezzel a kérdéssel senkit sem megsérteni csak érdekel. Pl van egy rokonom és nagyon sok cigány haverja van meg a barátnője is az valamiért jobban szimpatizál velük. De több ilyet is ismerek. Mi ennek az oka?

2020. dec. 9. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Sok rossz tapasztalat az azonos bőrűekkel kapcsolatban. Ami amúgy épp ugyanaz az általánosítás amikor valaki utalja a más bőrszínűeket
2020. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
SKH....
2020. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Bennem is volt régen ilyen általános iskolában. Ez akkor volt, amikor engem bírtak a C-k valamiért mert nemvolt egymással gondunk. Pedig full magyar vagyok. Mindig mondták, hogy "ez rendes magyar, ezt ne bántsátok, haverunk". Ilyenkor ösztönösen csapatban érzi magát az ember és jobban szimpatizál velük. Befogadva érzi magát az ember.
2020. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok, elfelejtettem, hogy utána egy ilyen gyenge megfelelési kényszer is társult a dologhoz feléjük. Hogy ha már így befogadják az embert, és normálisnak tartják, akkor utána maradjak normális.
2020. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Én is sokat kedveltek közülük.

De semmi köze nincs a színükhöz.Nagyon jó fejek,viccesek,lazák, jószívű és segítőkész emberek.

Ha hupikékek lennének se zavarna.

2020. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Van aki csak menőzésből, mert ki akar tűnni a tömegből. Van egy ilyen ismerősöm, egy csaj. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Mondta hogy neki majd mindenképpen fekete baba kell egyszer, mert az milyen "menő meg egzotikus", és tuti hogy egy félvér gyerekkel sok figyelmet kapna az utcán meg a mindennapokban.

Először összejött egy nagyon sötét bőrű roma pasival, mondván, az is valami. Amúgy a csaj hófehér bőrű és szőke hajú, de utálja hogy ilyen. Ennek a roma pasinak szült egy gyereket, persze a sötét tónusok felülírták az ő hófehérségét, a lánya fekete hajú, sötét bőrű, sötét szemű.

De nem volt elég neki, továbbra is félvér gyerekre vágyott. Elhagyta a gyereke apját és addig vergődött amíg talált egy fekete pasit, nem tudom pontosan melyik országból jött, de afrikai. Szült neki egy félvér gyereket, és azóta is együtt vannak. A facebook profilja a félvér gyerekéről szól (a másikról alig tesz fel képet) meg arról hogy a pasijának minél több családtagjával és barátjával fotózkodik, mert feketék és ő is annak érzi magát ha velük van :D Már a haját is afrofonással hordja. Kicsit vicces amikor csinálnak csoportképeket, mert mivel a hajviselete és a stílusa is olyan mint a feketéké, de hófehér a bőre, úgy néz ki köztük mintha albínó lenne :D

2020. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlen szimpatizál valaki magyarként egy cigánnyal, angolként/franciaként egy arabbal, feketével, amerikaiként latinnal, csak sok helyen el kell tűrni a másikat, így voltunk mi is az Avason a 2000-es évek elején, nekem többségében cigány haverjaim voltak, és szám szerint csak három magyar, ott nem volt más lehetőség, a jómódú magyarokat nem engedték a környékre, és mi sem nyithattunk feléjük.


Attól mert Borsod fele kénytelen cigányokkal együtt élni a térségekben, ne gondold hogy nem vágynak ki a mocsokból, csak ezt magyar családként cigánysoron firtatni nem életbiztosítás.

2020. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Pl az egyik ismerősöm Felvidéki hiába szeretne magyarokkal barátkozni ha arra feléjük csak szlovákok vannak.

Ugyan ez van a másik ismerősömmel is aki pedig egy másik országban él Szlovénia Muraszombathely.

Mikor suliba jártam nekem is voltak cigány barátaim mivel java részét ők többen voltak,érdekes módon némelyik sokkal jobban be fogadott mint az én fajtám, rendesek voltak velem és el lehetett velük szórakozni.

2020. dec. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

#5-ös vagyok.Érdekes amit írtok

Én a munkahelyen találkozom velük leginkább.Úgy látom nem mindegy az sem ki hol lakik.

Én a beilleszkedett embereket látom.Itt a többségük olyan.

2020. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hányok.
2020. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!