Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hogy viselnétek el, ha valaki állandóan utánozna, és a ti ágyékvizeteken evezne mindenhová?

Figyelt kérdés

Van egy személy. Már rég az életem része (barát). Mindenben próbál utánozni. Szerencsére hogy nem egyforma az alkatunk, mert ha minden úgy állna mint nekem, vagy fordítva, tuti hogy egyformán öltöznénk. Az ilyen ruha, stílus, kedvenc színek, kedvenc tárgyaknál, vagy azoknál a jelenségeknél, amikor kellett nekem x dolog (pl egy vezetéknélküli fejhallgató stb.) és Ő rögtön vett egyet, azt mondtam oké, nem zavart... nem foglalkoztam vele, de olyan szinteken súrol már ez az egész, hogy bevallom hogy kezdett zavarni.

Orvosira akartam menni.. ezt csak 12. elején mondtam el neki, és 2 hónap múlva Ő is benyögte, hogy Ő is. Soha az életbe nem hallottam felőle ilyent. Én végül mérnökire mentem. Ő is oda jött. Eddig úgy volt hogy nem akarok mesterizni, de majd arra a döntésre jutottam hogy más országba mesterizek, és elköltözöm... Ő is abba az országba, és abba városba akar lakni.... Titeket zavarna ez az egész? Hogy kezelnétek?


2020. dec. 12. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

"ágyékvizeteken "



Helyett: ÁRNYÉKvizeteken.


Az ágyékvíz = húgy.

2020. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavart inkanb hogy pl az exem mindenben irigyelt ö is elkezdett tanulni mert en ö is olyan helyen akart dolgozni mint en stb. De mindemellett engem meg folyamat kritizalt lehordott lenézett. Aljas volt nagyon.

Aztan ö is felkapaszkodva az en ambicioimmal ötleteimmel(söt volt amikor en talàltam neki munkàt a kapcs elején is eleve), még azt állitja hogy amig jartunk ö semmi pluszt nem kapott tölem, hasznom sem volt.


Es ez ugy jellemzö.

Az emberek lelopjàk a masikrol amiket csak tudnak aztan betudjàk a sajàt sikereiknek. Persze ne várjunk hàlàt. De ez hogy még le is hord a sàrga földig màsok elött is..


Engem nem is az hogy zavar, hanem én màr ott tartok hogy NEM akarok masokat segiteni pesztràlni de a lelopàsokat nem sikerült eddig megakadalyoznom.


Bnöm is ha vettem magamnak vmit masnap rohan a boltba aztan abban feszit az en baràtomnak aki szerint jo izlese van a bnömnek...

Nem làtjàk azt sem hogy bakker te az origivel jarsz a bnö meg a copy!


na szoval ez is a tetejébe

2020. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy DIREKT írtam így ? :))
2020. dec. 12. 14:21
 4/8 A kérdező kommentje:

"Engem nem is az hogy zavar, hanem én màr ott tartok hogy NEM akarok masokat segiteni pesztràlni de a lelopàsokat nem sikerült eddig megakadalyoznom."


Hidd el, 10 év alatt én is meguntam már másokat "pesztrálni"

2020. dec. 12. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is történt, a kegjobb barátnőm utanozott, aki tolem 5 evvel fiatalabb.

Valoszinu nincs sajat stílusa, nincs onallo gondolkodása. Azt latja jonak, esszerunek amit te.

En jogsira akartam jelentkezni, de nem volt meg még rá a pénz teljesen. Mondta o is akar majd jogosítványt szerezni. mondtam neki, hogy menjunk egyszerre varjon egy honapot amig fizut kapok. Nem vart. Beiratkozott, joval utana közölte is.

Rendeltem egy pólót, o is ugyanazt, ugyanolyan szint.

Foztem, o is azt.

Kineztem egy cipot, masnap megvette ugyanazt maganak.

Neki mindig az kellett, ami nekem. Parfüm, barmi.

Iszonyatosan zavart. Egy ido utan bele faradtam. Kb fél eve hibe hoba beszelunk csak, nem szeretek magam korul ilyen irigy embereket. Építsd le te is. Mast nem tudsz tenni, max eltűrni.

2020. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Nekem is eszembe jutott, hogy irigységből csinálja...

2020. dec. 12. 14:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak nem akartam a legrosszabbra gondolni. Mert alapvetően jól kijövünk.
2020. dec. 12. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon jol kijottunk ennek ellenere. Aztan mentem egy fotozasra, verseny volt

Nem batoritott, nem gratulalt sot nem szavazott ram, merthogy nincs erre ideje.

Sajnos be kellett latnom, hogy irigy. Es igenis az a te baratod is, nyitott szemmel jarj. Meg ha hihetetlen is.

2020. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!