Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges egy velünk nem...

Lehetséges egy velünk nem egykorú emberrel olyan baráti kapcsolatot kiépíteni, mint egy velünk egykorúval?

Figyelt kérdés
Melyik baráti kapcsolatok szorosabbak? Amikor valakik elsős koruk óta osztálytársak, vagy inkább akik között van egy kis korkülömbség (pl 3év). Milyen a különbségek vannak a kettő között?

2020. dec. 18. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges.
2020. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ritka. Az idősebbel szorosabb tud lenni.
2020. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyos kor felett 3 év már nem oszt, nem szoroz. A legjobb barátnőm pont velem egyidős, de van magamnál 4 évvel idősebb és 2 évvel fiatalabb közeli barátom is. A párom meg 5 évvel idősebb.

Ha több évtized a különbség, ott már inkább lehet probléma. Van egy 50-es barátnőm is (én 24 vagyok), kollégák voltunk, és azóta is jóban vagyunk. De vele azért nem maradt olyan szoros a kapcsolat, pl ottalvós bulit vele nem tudok elképzelni. Meg sokszor beszélgetés közben azért érezni lehetett, hogy a gyerekeihez közelebb vagyok korban, mint hozzá.

2020. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!