Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy ismerősötök megdícsérne...

Ha egy ismerősötök megdícsérne, hogy olyan jó, hogy olyan sok mindenhez értetek, és te vagy neki a leghasznosabb ismerőse, azt sértésnek vennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos rosszul fejeztem ki magam, pedig csak jó szándékból írtam, úgy értettem, hogy nagyon hasznos nekem, hogy mindig új dolgokat mond, és tanulni tudok belőle, csak ő nem a szavak embere, és nem akartam ilyen hosszan kifejteni. :( Mert annyira nem szereti a hosszú szövegeket. :(

2020. dec. 21. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném. Főleg ha eleve kedvelem az illetőt.


De most ezt írtad neki és őt ez megbántotta? Vagy csak neked jutott eszedbe, hogy mivan ha igen?

2020. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elmebeteg sértődik meg, ha dicsérik.

A leghasznosabbat elhagyhattad volna, mert onnantól kezdve veheti úgy, hogy ez ígéret a jövőre nézve és ki akarod használni.

2020. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen eszembe jutna, hogy azért értékeli ezeket, mert ki akarja használni.
2020. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja de mi jártunk előtte, és sose akartam kihasználni, sőt most a legutóbb segített angolban, és küldök neki cserébe csokit, meg ajándékot. :( Tehát egyáltalán nem erről van szó.
2020. dec. 21. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jártatok, akkor nem ismerősről van szó... Ismerős az a takarító néni a munkahelyen...
2020. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 szerintem ha nem bántódott meg, akkor ne gondold túl. Te tudod milyen ez neked. Csak csináld az egészet jó érzéssel, amit kapsz fogadd el örömmel stb. Szerintem az a fontos az ilyenben, hogy a jó érzések legyenek jelen. Ne félelem, hogy ki mit gondol és mi hogy.
2020. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"...te vagy neki a leghasznosabb ismerőse...":

Akkor ez azt jelentené az esetemben, hogy van egy málhás szamara...

2020. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném,ha a volt párom ismerősnek titulálna, még ha hasznosnak is.
2020. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!