Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítetek megtalálni?

Segítetek megtalálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ma a vonaton láttam egy igen szimpatikus embert rollerrel és kártyás masszkal. Eléggé szemeztünk, de nem tudtam vele beszélni. Ha valakinek esetleg rémlik egy ilyen ember vagy ismeri az mindenképp írjon. Ez ilyen hamupipőkés story amúgy és nem hiszem, hogy megtalálom az srácot, de próba cseresznye! :3

2020. dec. 23. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a Bence volt
2020. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Tamás
2020. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Melyik vonaton.
2020. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

S10-es

Jaj amugy koszi srácok a segítséget. Értékelem hogy ismertek fiu neveket.

2020. dec. 23. 22:26
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Gyorsan vegyél vissza a cinizmusból kérdező!!

Hogy a jó életbe segítsnk szerinte?

Azt sem tudj te ki vagy? férfi? nő?

Kikre gerjedsz? fériak? nők?

mi volt a másikon? kabát? pulcsi? garbó?

milyen színű volt?

hosszú vagy rövid haja volt?


Majd ha részletes infókat kapunk, akkor elkezdjük keresni neked a kérdéses embert.

információ! ez kell! nem a cinizmus!

2020. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék egyéb információkat kiadni az adott személyről. Az segít aki akar. Nem vagyok kíváncsi olyan emberek véleményére, aki ennyire komolyan és magára veszi minden szavamat. Természetesen csak azok segítségére számítok, akiknek az a 2 személyleírásnak szánt szó valamilyen szinten rémlik. Akik egyáltalán nem tudnak semmit a személyről rájuk nem is számítok hiszen nem tudnának hogyan segíteni és ezzel nincsen semmi baj. Nem várok minden képpen nyomozást se semmit, csak ha valaki ismeri az embert annak megköszönöm, ha ír. Egyik válaszom sem rejt semmiféle rossz indulatot úgyhogy nyugodj meg egy kicsit. Ha nem ismerős a személy azzal nem lehet mit kezdeni. Mindenesetre köszönöm, hogy azért próbáltál ezzel a "problémámmal" kezdeni valamit. Tudom, hogy az elso ketto válaszoló viccelt és értékelem, de azért komolyabb válaszokra is számítok, de úgy látszik ez itt nem lehetséges.

Egy tanács: próbálj meg nem minden 2. Betűt kihagyni, ha írsz mert nem lehet komolyan venni...inkabb vicces

2020. dec. 23. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja bocs, hogy komolyan vettük a kérdést... itt így szoktuk.

Akkor maradnék az 1-es válaszan említett Bencénél.

Még yt csatornája is van: https://www.youtube.com/user/cobraelflapunk

2020. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jajo bocs akkor en vagyok a hibás. Kiforgatni mások szavait könnyű. En nem ertem tenyleg... Ártatlan segítséget akartam kérni es mindenki letamad hogy milyen gonosz ember vagyok hogy lenezek másokat pedig csak segiteni akarnak.

Mindegy akkor... Kar volt írnom.. Mit gondoltam haha vegulis csak egy cinikus lany vagyok.

#7 tetszik a komolysagod.

2020. dec. 24. 00:37
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem törölni fogom a kérdést ez reménytelen.
2020. dec. 24. 00:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, szóval. Ha tudod, hol szállt fel, hol szállt le, a helység Faceprofiljába dobj be egy kérdést, adj egy kis személyleírást, időpontot, hátha magára ismer a srác, vagy valakinek ismerős lehet.

Itt a legkevesebb az esélyed, hogy rátalálj.

2020. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!