Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezeket a hamis baráti kapcsola...

Ezeket a hamis baráti kapcsolatokat megszüntessem?

Figyelt kérdés

Leszögezem 2018 óta vagyunk úgy kb barátok, és ők az osztálytársaim. (Itt most 3 emberről van szó)

Van nekünk egy Messenger csoportunk, és észrevettem, hogy én írok mindig. (Boldog karácsonyt, boldog húsvétot, stb, erre egy Neked is válasz se nagyon jön)

Semmi érdeklődést nem mutatnak irántam, szülinapomkor is a három ember közül egy köszöntött fel.

Ha én nem írnék nem írnának. Ők azt mondják számíthatok rájuk... Aha...

Ha problémáról beszéltem nevettek rajtam. Volt egy időszakom mikor nem mentem suliba egy tartósabb ideig(lupus betegség mit tudtak) annyi nem volt bennük hogy megkérdezzék mi újság van velem. Ha ezt szóvá teszem ők vannak felháborodva. Az egyik azt mondta, hogy nem volt neki feltelepítve a Messenger és azért nem írt rám. Én úgy gondolom, hogy a számomat elkérni nem olyan nagy probléma. Olcsó kifogás.

Eldobnám őket magam mellűl, mert utálom hogy az egyik olyan, hogy hiába mondasz valamit nem érdekli, másik meg terel.

Különböző csoportokban (osztálycsoportok, matek csoport stb) mindig engem vesznek fel utoljára, sőt... Az egyik csoportban mi tavaly novemberben(!) lett megalapítva, és pont az alapította meg aki benne van ebben a baráti körben, két hete vett fel. Mindenki benne van, és akkor is nekem kellett szólni.

Osztályban szoktunk ilyen közösség építő játékokat játszani, mert az osztályfőnök azt hiszi, hogy a díszkriminációt eltudja ezzel nyomni az osztályban, közben ezzel nekem árt, ugyanis még a "barátoknak" se jut eszébe hogy én nem voltam még 79. körben se talán engemet kéne választani.

Az egyik gyerekkel jóban vagyok nagyon régóta, ő ebben a korszakomban ott is volt, és küldte a házit is. Őt becsülöm talán egyedül.


Nem akarom őket eldobni, mert más barátaim nincsenek, csak Discordon. Érdekes ők ma nekem írtak hogy boldog karácsonyt, ezek? Így is eléggé szomorú vagyok, mert olyan valakit vesztettem el, ki régen nekem sokat ért, azt így is azt kapom, hogy ha ma meghalnék a temetésemre sem mennének el.


Nem tudom mit csináljak, eldobjam őket vagy mi?


Amúgy mielőtt félreértés lenne, én érdeklődök irántuk meg minden, bennem bízhatnak.



2020. dec. 24. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi különöset csinálnod, elég, ha csak simán abbahagyod azt, hogy kóslatsz utánuk. Jelenleg baromi megalázó szerepbe teszed magad, te vagy a pincsikutya, aki lohol mindenki után, ez meg még soha senkinek nem hozott igazi barátságot. Azt írod nem akarod őket eldobni mert nincsenek már barátaid, de ember, kapj már észhez, ők egyáltalán nem a barátaid. Mondani lehet bármit, a tettek magukért beszélnek. Ennyi erővel én is írhatom neked, hogy a barátod vagyok, pont ugyanakkora hazugság, mint amikor ők írják ezt. Nem kell velük összeveszned, de többet ne írkálj rájuk, ne keresd őket, ne érdeklődj, ne írkálj a csoportba. Nyiss más emberek felé, foglald el magad, ezekre meg szarj magasról. Amint elballagtok, soha többet nem fogod látni őket úgyse és simán lehetnek még más barátaid, de csak ha nem pazarolod ezekre az energiád. Sok sikert!
2020. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kidobott a tag a csoportból ma, elscreenshotoltam a válaszodat.
2020. dec. 24. 12:41
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán minek kötöttélhamis barátságokat? 🤦‍♂️
2020. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem rajtam múlt, eddig én is azt hittem igazak. (Vagyis inkább úgy féléve)

Most hogy kidobtak, már eldőlt. Rosszul esik, 2 év...

2020. dec. 24. 13:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Túlteszem magam. Azt, hogy kidobtak az is azt jelenti, hogy fáj az igazság mekkora patkányok.
2020. dec. 24. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Majd jön a középiskola, egyetem, munkahely és akkor ott találkozol újabb értelmesebb emberekkel. Ne parázz. :)
2020. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Középiskola 10. Osztályában vagyunk :D, de remélem jönnek.

A válaszokat köszönöm, sokat segítenek.

2020. dec. 24. 17:54
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem is kell addig várni, más osztályokból, esetleg sport vagy hobbi kapcsán még tudsz barátkozni, ne keseresdj el :)
2020. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, fogok, megpróbálok.

Visszavettek a csoportba, és hivogatnak meg írkalnak hogy menjek hivásba, de nem tudom mit akarnak tőlem.

Ez a hajó 2019 decemberében elment. Ott voltak a kórházi ágyamnál majd a műtőasztalnál? Nem.

2020. dec. 26. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Hali, mi újság van veled?
2021. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!