Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondtam részegen a hetero...

Elmondtam részegen a hetero haveromnak, hogy szerelmes vagyok belé, most mi lesz ilyenkor?

Figyelt kérdés

Haverok vagyunk, és tegnap írt nekem karácsonyra, én pont ittas voltam, mivel elég sokat sikerült innom mindig rá gondolok és elmondtam neki mert érzelmes hangulatban voltam. Tudja, hogy meleg vagyok és azt mondta el kell felejtenem mert ő nem tudja viszonozni az érzelmeimet. Szerintem arra gondolt, hogy többet ne találkozzunk csak nem akarta mondani, mit lehet ilyenkor csinálni, foghatom a piára azt elhinné?

24f


2020. dec. 25. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is tudta a haverod, hogy meleg vagy, akkor továbbra sem lesz gond a haverság, ha nem tudta, akkor majd meglátod, hogy neki az értékrendjébe ez mennyire fér bele.
2020. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Most látom, hogy eddig is tudta.

Akkor nem kell magyarázkodnod, elmondtad, ő megválaszolta és az élet megy tovább, pont mint a heteróknál.

2020. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem heteró nőként van olyan heteró barátom, aki mindig szerelmesre issza magát. Ő ilyen, semmilyen vallomását senki nem veszi komolyan.

Ha gondolod, megírhatod, vagy megmondhatod neki, hogy többet ittál a kelleténél és ilyenkor elöntenek az érzelmek, ne is figyeljen rá, hogy miket irkáltál!

2020. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Részegen lehet felerősödnek a gondolataid iránta, csak szeretetre vágysz valamilyen formába, szerintem foghatod a piára.
2020. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Igyál kevesebbet!
2020. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ilyen egyértelmű mert régebben volt köztünk kis valami amit nem részleteznék de az italra fogta ez már évekkel ezelőtt volt azóta meg haverok vagyunk. Ő hetero barátnője is volt azota szoval joggal remenykedtem kis szinten
2020. dec. 25. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Túlragozod, most már elvileg józanul is.

Nem mindegy, hogy a haverod heteró, biszex, vagy meleg?

A lényeget megkaptad, ezzel, hogy "azt mondta el kell felejtenem mert ő nem tudja viszonozni az érzelmeimet."

És ennek semmi köze a nemi identitásához.

2020. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!