Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki szeretne velem szilvesz...

Valaki szeretne velem szilveszterezni Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Sajnos lemondták a házibulit a haverok, pedig élnék halnék érte hogy végre ki tudjak kapcsolódni. :( Valaki esetleg tart valamit Nyíregyházán vagy a közelben? Természetesen egy szép nagy üveg töményre a vendégem lenne.

17F



2020. dec. 27. 00:24
 1/9 anonim válasza:
74%
ha nem laknál olyan messze eskü jöhetnél mi bulinkba, sajnálom át tudom érezni, már én is ki vagyok éhezve a szórakozásra
2020. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, csak eljöttem vidékre. De hazamegyek pestre ha itt nem lesz semmi, ott tudok rengeteg ilyesmit.
2020. dec. 27. 01:01
 3/9 anonim válasza:
100%
akkor a legjobbakat neked
2020. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Emlékeztetőül: járvány van.
2020. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

17 éves fiú és alkoholt szeretne fogyasztani?

Ismeretlenül házba beengedni?

Vagy hogy gondoltad?

Vagy te szeretnél beengedni valakit?

Hogy kebzelted ezt a szitut?

18l

2020. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tuti hogy egy elhízott csúnya, börtön töltelék, esetleg lányokat futtató valaki lehetsz mert egy 17 éves fiúnak nincs ekkora bátorsága ilyet kivitelezni sőt nem szorul ilyen oldalon bulipartnert keresni és főleg így nem. Ebben erős veszély is lehet.
2020. dec. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes hogy nem egy elhízott pedofil bűnöző vagyok, hanem egy átlagos 17 éves fiú aki kissé ki van rekesztve a szociális életből, de hát mindenki úgy gondolja hogy jelenleg tökéletes a világunk és egy 17 boldog életet él és eszébe sem jutna ilyet kiírni.
2020. dec. 29. 05:13
 8/9 anonim válasza:
45%

Kar hogy messze laksz, én Pest környékén keresnék házibulit.

L

2020. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért vagy kirekesztve? Nincsenek barátjaid?
2020. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!