Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagynom kéne, nem is igazi barát?

Hagynom kéne, nem is igazi barát?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal lettünk jóba, annyira, hogy minden nap beszélünk, rengeteget járunk mindenhova együtt, szórakozni, moziba, vásárolni, voltunk kirándulni, ő volt nálunk többet is, szüleim ismerik, fordítva viszont nem. Én mindig meghallgatom, tanácsot adok, segítek, de egy ideje azt vettem észre, hogy fordítva nem működik, nem érdekli a problémáim, de mindig beszól, ha nem úgy viselkedek, ahogy ő akarja, próbál formálni, ami mindig is zavart. Tegnap véletlen összefutottunk, a szülei is ott voltak, és úgy mutatott be, hogy egy ismerőse vagyok, ez igazán szíven ütött. Szerintetek nem tart a barátjának? Hagynom kéne?
2020. dec. 29. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tart a barátjának, eddig se volt az. Engedd el.
2020. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lóg akkor velem annyit és ír sokat minden nap?
2020. dec. 29. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy beszél veled, meg elmegy veled ide-oda, nem barát. A barátság ennél sokkal mélyebb kapcsolat.
2020. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én annak tartom ... eszerint tévesen?
2020. dec. 29. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy egyoldalú barátság, ami nem barátság, szóval igen, tévesen tartod annak.
2020. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 jól mondja. Attól, hogy dumázgattok, meg szórakoztok együtt még nem barátság. Fiúknál ezt max haverságnak lehetne mondani. Lányoknál szokás általában az ilyen kapcsolatokra azt mondani, hogy barátság.


Mi az, hogy hagynod kellene? Ettől függetlenül lehettek még haverságba, csak ne kezeld úgy mint a barátodat. Nincs azzal semmi gond, ha túlértekelted egy kapcsolatodat.

2020. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok neki fontos, miért legyen nekem ilyen ember fontos?
2020. dec. 29. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Épp ezt mondtam. Annyi energiát fektess ebbe az egészbe, amennyit ő. Ha ezután lekopik, akkor csak kihasznált.


Nem csak a barátokkal lehet szórakozni. Ha nincs fontosabb dolgod, miért ne lóghatnátok továbbra is együtt? Ne gondolkozz végletekben.

2020. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindent vele csináltál, most emiatt megszakítanád a barátságot?
2020. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!