Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ismerős /barát az, aki...

Milyen ismerős /barát az, aki ugy találkozik veled, hogy...?

Figyelt kérdés

....hogy azt mondja, X napon találkozzunk, mert akkor nincs otthon a párom és ráérek.

Csak én érzem bántónak? Nem ketten lennénk amúgy, hanem gyerekekkel, szóval arra nem lehet fogni, hogy a párja bezavarna egy mélyen szántó beszélgetésbe, de amugy se szokott sok vizet zavarni. Meg hogy akkor ráérnek - nem értem, minden nap együtt vannak, akkor sose érnek rá, vagy mi?

Hozzá teszem, ritkán jövünk össze egymás otthonában, de ha igen , valahogy mindig úgy alakulnak a szálak, hogy a neki legmegfelelőbb időpont legyen... Most úgy egyeztunk meg, hogy 2 nap közül majd én jelzek, mikor jó, erre tények elé állít, hogy X napon mikor...

Ehhez nekem semmi kedvem, nagyon nem szimpi ez a mentalitás. Úgy érzem megint nem választhattam, ez pedig ellenállást vált ki belőlem... Vagy én látom totál rosszul? Ti mennétek?


2021. jan. 5. 22:49
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
51%

Az ismerős/barát sosem lesz egyenlő a férjemmel.

Pláne ha nem 30 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Gondolom fiatal nők lehettek ti is. Tegyük fel, dolgozik a nő meg a férje/csávója is mint a gép, nincs gyereke, nem ül otthon, hanem örül amikor épp pihenni tud, közösen a férjével. Evidens, hogy amikor végre kettesben lehet vele, legyen az "csak a párja".

Amikor ninc sotthon, és ráér, akkor meglátogt téged, mert érdekli mi van veled, töltene egy csajos napot vele. Hú, égessük el ezért a tüzön.

A férjem nagyon jóba van a legjobb barátnőmel, sokszor átmegyünk délután csak egy kis 10 perces locsifecsire, de met egy utcában lakunk. De amikor nincs itthon a férjem, én is akkor megyek át egy fél napos csajos-napra,ő othton ül a gyerekével, közbe meg beszélgetünk.

Nem értme ezzel mi a baj. Nem rangsorol téged, de gondolom te is a gyereked választanád bárki helyett, pl.

2021. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk öregek de nem is huszonévesek maradjunk ennyiben :P

Ők speciel kb 20 éve vannak együtt. És amúgy is sülve-főve.


1-2 órát vagyunk ott, nem fél napot igy sem.

Ha ott vannak a gyerekek, picik.. mindig van valami nyafogás, nem éppen csajos időnek mondanám:D


Talán az zavar, hogy én nem ettől teszem függővé hogy mikor hívok át valakit, úgy sem, hogy keveset vagyok a párommal, mert egy pár órán nem múlik semmi.

2021. jan. 5. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg akar fektetni, gondolom rájöttél erre magadtól is. Hogy milyen barát az ilyen? Egy kalap sz.r, el kéne mesélni ezt a párjának, hogy tudjon róla.
2021. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
Van akinek de. Van aki annyira szereti a párját, hidd el. Alkat függő, ki mennyit igényli, hogy a párjával legyen.
2021. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

A barataimmal maganugyeket beszelunk,amihez semmi koze a pasimnak. Meg nem kockaztatom,h bekeverjen vki a parkapcsolatomba. Volt mar ilyen sokszor.


Szerintem ne sertodj meg ezen. Nem a pasija baratja vagy. Semmi koze hozza,mirol beszeltek.

2021. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem , köszi a válaszokat.
2021. jan. 6. 00:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Na akkor uj fejlemény. Őugy gondolta ők jönnek át. Az én párom jelenléte nem zavarja ezek szerint.
2021. jan. 6. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan barátnőm, akit csak az érdekelt, hogy neki mikor, hogyan jó, még már leszervezett közös baráti-családi ( ahova a családjaink is jöttek volna nemcsak mi ketten) pogramokat is sokszor az utolsó pillanatban törölt, mert csinált maguknak jobb programot nálunk.
2021. jan. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!