Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír? Mar nem akar...

Miért nem ír? Mar nem akar velem baratkozni?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja megismertem egy fiút, aki nagyon közvetlen, kedves de már 3 napja nem ír.

Az elso hetekbe szinte minden nap írt ahogy énis neki, de most leseszar meg annyit se ir hogy mizu hogyvagy, pedig minden nap fentvan instan is es facen is. Ez miert van?


2021. jan. 6. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Egyébként ez sok mindentől függhet, pl. kölcsönösen kerestétek-e egymást (mondjuk egyik nap ő, a másik nap te), vagy lehet, hogy megismert valaki mást, vagy rájött, hogy az online beszélgetések egy idő után kifáradnak, ha nem találkoztok személyesen, vagy csak elfelejtkezett rólad, mint ahogyan a netes ismerősökről szokás. Mi innen nem tudhatjuk, mi van a háttérben.
2021. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ja, ez általában így megy...örülj neki, hogy csak 2 hónap...én 2 év után szembesültem ilyesmivel...
2021. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Ezt nekünk honnan a véreres túrórudoból kéne tudnunk? Lehet megismert és rájött, hogy nem vagy neki szimpi. Lehet, hogy rájött depresszió és fekszik egész nap a sötét szobájában. Lehet, hogy talált nálad jobbat.


2 hónap ismerkedés után ha még mindig nem jártok, csak írogattok a neten kereszt, akkor meg amúgy nem tök nyóc?

2021. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!