Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illene felköszöntenem?

Illene felköszöntenem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt dolgoztam nyáron, jóban voltunk meg elindult köztünk valami (amit én állítottam le mielőtt bármi történt volna végül mert barátnője volt). Azóta nem beszéltünk egyáltalán, viszont ma van a szülinapja és úgy érzem hogy illene írom neki, mert egyszerűen nem én lennék ha ignorálnám úgy ahogy van. Viszont hülyét csinálni se szeretnék magamból mert biztos nagyon sokan írnak neki aztán lehet meg se nézné vagy nem is válaszolna, és csak egy bizonyíték lenne neki hogy még mindig mennyit kattogok rajta. De megbántani se akarom (már ha felvenne ilyesmit xd).

2021. jan. 10. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy?16?
2021. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kiadtad az utjat es utana nem mardtatok barati viszonyban, most mar nem kellene neked jelentkezni ... olyan lenne mint ha szorakoznal vele.
2021. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után minek? Nem is sokáig dolgoztatok együtt és le is állítottad. Felesleges.
2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!