Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám helyrehozni?

Hogy tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés

2,5 éve egy közös társaság által megismertem egy lányt aki velem egy korú. Szinte legjobb barátok lettünk rövid időn belül. Mindent meg tudtunk beszélni, mindent tudtunk egymásról. Segített nekem a szerelmi ügyeiben, én is neki. Később a baráti társaság megszűnt de még tartottuk a kapcsolatot, viszonyunk nem romlott meg. Aztán még magam se tudom miért egyre inkább hanyagoltam őt. Majd jött az iskola váltás, mindketten külön középiskolába kerültünk más lett a baráti társaságunk. Aztán szépen lassan megszakadt köztünk minden kapcsolat.(ez volt egy éve) Ha néha összefutunk egész jól elbeszélgetünk, mint régen. Kb. 4 hónapja volt egy gondom amiben felkerestem hogy a segítségét kérjem és ugyanúgy segített mintha mi sem történt volna. De így visszagondolva az a probléma inkább ürügy volt arra hogy ismét beszéljünk mintsem hogy valós lett volna a gondom, de hogy a probléma megoldódott ismét megszakadt minden kapcsolat.

Szeretném helyrehozni a barátságunkat, de nem tudom hogy hogyan kellene újra nyitnom felé. Ő nem keres de nem is akarok rá várni mivel anno én hanyagoltam el amit már megbántam.

De van egy bökkenő a dologban. A lánynak lett egy palija és attól tartok hogy ha én el kezdek vele dumálni, beszélgetni akkor bele kavarnék a kapcsolatukba vagy a ő venné fel az egészet annak hogy nyomulni akarok és ha ezt félre érti akkor többet már tényleg nem lehetünk újra jóba.

Fontosnak tartom megemlíteni hogy én tényleg nem akarok tőle komolyabb dolgot csak hogy legyünk újra jóban. Mikor megismerkedtünk mi ezt megbeszéltük egymás közt hogy csak barátság és ezt tényleg tartottuk. Viszont attól tartok hogy elfelejtette ezt és ebből lenne félre értés.

Szóval hogyan tudnám feléleszteni újra a barátságunkat és hogy újra jóban legyünk?

Kicsit hosszúra sikerült de remélem átlátható 😅

16/f



2021. jan. 16. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ráírsz, megkeresed, újra elkezdesz beszélni vele. Nincs erre kimondottan taktika. Kezdd el újra felépíteni a kapcsolatodat vele, onnan nem lehet folytatni, ahol "abbahagytad".

Ne írj rá naponta többször és akkor nem veszi nyomulásnak.

2021. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!