Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a barátaimmal?

Mit kezdjek a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, azon hogy ide kiírjam-e. De mivel nem tudom megbeszélni ezt senkivel sem így, kíváncsi vagyok a tanácsaitokra.

22 éves emberekról van szó. A héten szülinapi bulit szervez az egyikük, ahova meghívott 15 embert (igen...10 fő a max...de nem tartja be sajnos). Megigertem neki hogy elmegyek a bulijára még 1 hónapja. Azonban, amikor közben nekem volt szülinapom, arra sem méltatták, hogy oda "böfögjenek" hogy boldogat vagy boldog szülinapot. Ebből 1 kivétel, de őt 8 éve ismerem, a többit 2,5 éve. Utaltam is rá hogy szülinapom van erre ezt figyelmen kívülhagyták és előtte mondtam is nekik. Akit, 8 éve ismerek azt mondta, mivel úgy szokták a januáriaknak ünneplik meg a szülinapjukat e-hét pénteken így majd én is ebbe bele tartozok. Aztán a közös barátunk azt mondta, hogy csak azoknak lesz a szülinapi bulija, akik szinte egy napon vagy pár nappal később születtek és ebbe én nem tartozom bele. Stb. Nagyon rosszul esik ez az egész. Nem tudom, hogy ezek után el menjek a szülinapi partira vagy sem.

Ti mit gondoltok erről a barátságokról? Mi tévő legyek? El kellene mennem vagy hagyjam ki?



2021. jan. 18. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Nem mennék el. Ostobák. Nem asszisztálnék hozzá, miközben irántam még annyi figyelmességük sincs, hogy azt mondják:- Neked is januárban a szülinapod?! Hajrá! Gyere! Együtt ünnepelünk minden januári szülinapost.-


Ebben az egész történetben nem is az a lényeg, hogy most téged körbeünnepeljenek, ajándékozzanak. Az a lényeg, hogy tőled ezt várják el, miközben hatalmas nagy bunkók és jellemtelenek.

Nem kell "örök harag", mert az gyerekes.

De nem mennék el.

2021. jan. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha föl jelent v ki téged is meg büntetnek majd :(
2021. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél a döntésben.

Nem vártam volna ajándékokat, se bulit tőlük az én szülinapomra, hanem csak egy szimpla felköszöntést, ami még pénzbe sem kerül csak egy kedves gesztus, hogy gondolták rám aznap. Nem is haragszom rájuk, inkább szomorú vagyok és rosszul esik. Úgyhogy szerintem ezt a bulit kihagyom.

2021. jan. 18. 13:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Segítettetek*
2021. jan. 19. 02:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!