Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem van elegem ebből a...

Csak nekem van elegem ebből a csillagjegy-cirkuszból? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval eljöttem gimibe, és volt egy osztálytársam, akivel nagyon jól kijöttünk. Szeptemberben szinte minden napot együtt töltöttünk, úgy éreztem találtam egy jó barátot. Aztán egyszer egyik nap a szülinapokra terelődött a szó, és meghallotta hogy októberben születtem (még megismerkedésünkkor mondtam neki, de valszeg nem esett le neki eddig) szóval kiderült, hogy skorpió vagyok. Egyszerre meggyűlölt. Mert hogy ő nem barátkozik skorpiókkal, mert ő nyilas. És hogy nem illünk össze, mint barátok. És azután tényleg nem beszélt velem.

Egyre több olyan embert látok, akik: nem jön össze egy baj férfival, meg egy rák nővel, csak mert ő pl bak, vagy rák.

Ez csak szerintem diszkrimináció? Az ikreket, skorpiókat utálják, csak mert ikrek és skorpiók?

Ez normális?


2021. jan. 18. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Csak neked van eleged!
2021. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is baromság. Én is skorpió vagyok, érdekes, hogy a párom nyilas és mégis minden tökéletes. Nem ez fog befolyásolni egy barátságot vagy kapcsolatot.
2021. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetértést kettes! Tudtam, hogy van aki megért!:)
2021. jan. 18. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon elvakult emberek, de alapvetően van benne valami. Olyan, mint a vallások, fenntartásokkal kell kezelni, de van igazságtartalma is
2021. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!