Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom állandóan fogdossa a...

Haverom állandóan fogdossa a derekam?

Figyelt kérdés
Ha valaki egyszer kétszer csinálja fel se tűnik, de ő kontetan mindig. Mmint ha útban vagyok vagy helyet cserélünk mindig csinálja. Nem tudom eldonteni hogy ez neki ösztönös vagy tudatos? (direkt figyeltem es más lányokkal nem csinálja) 19L 22F
2021. jan. 22. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Sose higyjen barátságnak fiú-lány kapcsolatot olyan csaj, aki jó nő. Ez teljes önbecsapás. Egy faszi 100-ból 99 esetben nem tud barátságban lenni jó csajjal, hacsak nem meleg. Abban a sosem kihúnyó, sokszor magának sem bevallott reménnyel ápolja a haverságot, hogy egyszer talán bejut a lány bugyijába. Mert megvan a szexuális vonzódás.


Tapasztalatból beszélek, magamon is megfigyeltem ezt, csak most már elég érett vagyok, hogy be is tudjam vallani magamnak.


46F

2021. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bejossz neki.
2021. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van! Nem értem a lepontozást. Másodiknak is igaza van.
2021. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bár én nem pontoztam le de nem értek egyet. Mert ha a srácnak van barátnője aki optimális esetben nem féltékenykedik akkor lehet fiu és "jó csaj" között barátság
2021. jan. 22. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik fél mindig többet akar, én sem vagyok mai csirke, nem fellengzősem mondom, de majd rájössz. Nekem is mondták ezt, én is azt mondtam mint te, de beláttam, hogy igazuk van. Ha igazad is van, az nem olyan mély barátság, csak felszínes esetben lehetséges.
2021. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig bizony, hogy lehet csak őszinte barátság férfi és nő között.

Hetvenen fölül.

2021. jan. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!