Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen jó témákat hogy ne...

Milyen jó témákat hogy ne halljon ki egy fiúval a beszélgetés?😅

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól v tőle nem jön, már rég rossz....
2021. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

mond neki-küldj képet!

és akk ebből lehet építkezni,hogy miért úgy nézel a képen?

-miért olyan a hajad stb

és ha ebből nem jön le a srácnak,hogy ezek mekkora érdeklődés jelzők,akkor meg hagyd,mert 1 tökfej.

2021. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Most a covidról szerintem sok mindent lehet beszélni😁
2021. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha nem érdekes a fiú, akkor nem kell erőltetned.
2021. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőltetni kell, az nem jó jel, de ha amúgy érdeklődik ő is meg kérdezget, csak épp akadozik kicsit a beszélgetés, akkor azt tanácsolnám, hogy keress valami közös pontot, arról tudtok sokat beszélgetni és később is elő lehet hozni, ha történt valami azzal kapcsolatos. Az emberek általában magukról és az érdeklődési köreikről szeretnek legjobban beszélni, kérdezd ilyenekről. Lehetőleg úgy, hogy azok többségét ne lehessen egy tőmondattal lezárni, mert akkor nagyon hamar egyoldalú és faggatás szerű lesz a beszélgetés.
2021. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Sör.
2021. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami probléma akadt, mint nálunk... Azt oldjátok meg és akkor megint lehet nyugodtan beszélgetni.
2021. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van nagyjából egymillió téma, a kérdés, hogy tényleg megvan-e az érdeklődés a másik személye iránt.Tényleg tudni akarod, hogy ki ő valójában és miért olyan amilyen? Beszélgess vele először azokról a dolgokról amiket szeret. A hobbikról és hogy mit jelentenek ezek a számára.Az élet nagy kérdéseiről, a megfejthetetlen dolgokról amiket mégis megpróbáltok megfejteni.Filmekről, könyvekről, arról hogy mi fogott meg ezekben. Pillanatokról amiket úgy éltetek meg a saját életetekben, hogy soha nem tudjátok feledni őket. A tervekről célokról, álmokról. A gyerekkorról, iskoláról. Itt már lehet mélyebb témák felé is kalandozni mert ez nem mindenkinél volt könnyű időszak. Fontos, hogy kölcsönösen nyíljatok meg enymásnak, ha egyoldalú a beszélgetés akkor az a jobban megnyíló félben olyan érzést kelthet, hogy rá nem is kíváncsi a partner igazából. Szóval ha a fiúd ír neked egy hosszú üzenetet komoly témákról, ne adj isten az érzéseiről akkor arra ne egy tőmondatban válaszolj mert az kiábrándító.Itt a Gyk-n elég jellemző ez, én nem nagyon szoktam ráírkálni senkire privátban, de előfordul hogy engem megtalálnak privátban egyes válaszaim kapcsán. Én nyitott vagyok a beszélgetésre de csak ha az kölcsönösen és nyíltan zajlik,tehát ha a másik fél is képes arra hogy megfogalmazza a gondolatait egy téma kapcsán, nem csak pár szóban reagál valamit.Ilyenkor hagyom a francba az egészet. Ennek élő szóban is így kellene működnie szerintem. Nyugodtan vállad fel önmagadat, nem kell mindenben egyetérteni a pároddal, az értelmes keretek között zajló vita is egy jó beszélgetés lehet.
2021. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg tőle, hogy szerinte mi lenne a legjobb módja az izraeli-palesztin konfliktus megoldásának.
2021. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 atesz763 ***** válasza:
Az angolok sokat csacsognak arról hogy mkilyen az időjárás, mert arról mindenkinek van véleménye hisz mindenkit érint, egész jó téma megtörni a jeget
2021. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!