Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Iszonyatosan szörnyű barát...

Iszonyatosan szörnyű barát típus volnék?

Figyelt kérdés

Szóval azt kell tudni rólam röviden, nem szeretem a nagy társaságokat, a sok embert. Kifejezetten, ha egymással tudunk foglalkozni. Teljesen elveszek, ha egy társaságában túl sok ember van.


A legtöbb barátommal folyton vitába keveredek és mindig mindenki azt csapja le "jó akkor én vagyok a fa**" , mintha mindenki érezné , hogy a hibás vagy netán én éreztem velük? Amikor szándékomban se lenne. Én csak azt szeretném ,hogy megértőbbek legyenek, erre sokallta inkább idegesek lesznek és kevésbé kedvelnek.

Pedig én ragaszkodom hozzajuk...


Mit tehetnék, hogy ne legyek ilyen borzalmas vagy mitől van ez?


2021. jan. 25. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek,akikkel lehet egészségesen vitázni,mert vannak érveik és megfelelő stílusban elő tudják adni.

És van olyan is,aki csak a hangját tudja felemelni,nem hallgatja meg igazán a másikat, rájuk szokták ráhagyni,hogy na ez tényleg hülye...

Illetve vannak olyan témák, amibe bizonyos emberekkel nem érdemes belemenni.

Talán csak a téma választás okoz problémát.Gondold át talán ezt.

Sokszor tudni kell hallgatni ,nem mindig az a legfontosabb,hogy az enyém legyen az utolsó szó.

Az nem a legjobb módszer,ha mindig mindenáron meg akarod védeni az igazad.Akkor sem ,ha neked van igazad.

Ha ez nem elegendő magyarázat,akkor keress olyan embert a környezetedben,akire felnézel,elfogadsz tőle tanácsot,adsz a véleményére. Próbáld meg őt kicsit tanulmányozni,hogyan társalog, kezeli a konfliktusait, nehézségeit.Nekem sok évvel ezelőtt egy új kolléganőm volt ilyen.Nagyon sokat tanultam tőle,hogy mit hogyan kell kommunikálni.

2021. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!