Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondják azt a szüleim,...

Miért mondják azt a szüleim, hogy barátkozzak amikor nem tudom hogy kell barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kell mondani, mit mondhatok el és mit nem. Ha valaki odajön hozzám, pánikszerű reflexből behúzok neki egyet. Nem értem, hogy miért kell barátkozni, amikor tökéletesen megvagyok az nélkül is, hogy eláruljanak.

2021. jan. 30. 17:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10. Ha hajléktalan leszek és nem tudok semmit sem csinálni, kiröhögnek és otthagynak.


Ez a világ rendje. Az meg, hogy nem érdekel a szeretet nem én tehetek róla.

2021. febr. 19. 19:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne várd meg hogy hajléktalan legyél xD

Egyrészt ilyen viselkedéssel meg is értem hogy ott hagynának. Másrészt attól hogy sok ilyen ember van attól meg tehetnéd hogy nem általánosítasz. Nagyon sok jó szívű emberrel vagyok körülvéve, ők máris kivételek. Ha egy kicsit megerőltetnéd magad és nem “húznál be nekik” (LOL) akkor te is találnál ilyet :D

2021. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nincsen ilyen ember, csak átvernek.
2021. febr. 19. 20:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Biztosan jobban tudod, hiszen ismered őket, úgyhogy hiszek neked :D Pillanat, gyorsan fel is hívom őket hogy többet nem beszélek velük amiért ilyen csúnyán átvernek :D
2021. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megtévesztenek, lehet, hogy nem. A megérzésem mindig jó, kivéve ha nem. Most azt mondja, hogy engem átver mindenki.
2021. febr. 19. 21:12
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, az én esetemben nincs olyan hogy “lehet”

Ha nincsenek barátaid mégis kik vernének át?

Egyébként megkérdezhetem hogy hány éves vagy?

2021. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem kérdezheted meg.

Ez csak egy példa volt amit nincs szándékomban átírni. Egy az, hogy nem is lehet, kettő az, hogy simán lehet valaki jóban egy megfigyelővel, miközben megfigyelem őket.

2021. febr. 20. 18:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!