Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért nincsenek barátaim?

Mért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Vissza húzódó vagyok így nehezebben nyílik meg másoknak ebből adódtak már olyan problémáim hogy a barátaim elhanyagoltak mert nem érezték magukat jobban a társaságomban. Próbáltam már nyitni mások felé de az ismerkedős résznél elakadtam mert nem igazán birok másoknak beszélni a múltamról.

Szerintetek mit kéne tennem, hogy barátokat szerezzek??


16/l


2021. jan. 31. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Változz meg. Ha nem érzik jól magukat veled, mégis miért lennének veled?
2021. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj nyitni. Ha ennek ellenére se változik a helyzet úgyhoy te mindent megtettél akkor lehet jobb ha hanyagolod őket.

Nem a te embereid.

2021. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%

Szerintem nem túlságosan nagy baj, ha nem beszélsz a múltadról. Nekem például sokkal fontosabb barátkozásnál, hogy a lány/fiú a jelenben milyen ember, milyen a kisugárzása, hogy viselkedik másokkal. A múlt arra való, hogy tanuljunk belőle, és ezt felhasználjuk a jelenben. Ne aggódj, menni fog az a barátkozás, csak időbe telik, míg megtalálod rá a megfelelő embert/embereket :)

(Mondom én, aki szintén nem találja lol)

2021. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Én is ugyanígy vagyok. :( 16l
2021. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Kivsit ehhez hasonló vagyok.

Nehezen barátkozom az emberekkel, mert nehezen tudok megnyílni nekik..de mindig igyekszem kedves lenni, önmagam. Olyan embereket keress, akik szimpatikusak neked, hasonszőrűek, mint te. Akkor nagyobb lesz az esély arra, hogy összejön:)

Amúgy tudom, hogy nehéz, de icipicit nyitottabbnak kell lenni. Ha elmész táborokba, vagy részmunkaidős állást vállalsz nyáron, akkor sok emberrel megismerkedhetsz🤷🏼

A suliban nincs csendesebb lány, akivel barátkozhatsz?👀

2021. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!