Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragudott meg a...

Jogosan haragudott meg a barátomnőm?

Figyelt kérdés
Emlitettem a baratnomnek hogy majd el akarok menni az ő fodraszahoz mert tetszik a munkaja nagyon. Erre masnap azzal jött h ő volt nála és kert is nekem jövő hétre idopontot. Kicsit kiakadtam mert egy szóval nem mondtam h azonnal kerjen is időpontot. Rairtam a fodraszra h nekem nem jó az az időpont amit kertek nekem erre a barátnőm vérig sértődött h én mit varialok mikor ő mekkora szivesseget tett nekem h kért idopontot es ezzel en kellemetlen helyzetbe hoztam őt a lemondasommal a fodrasz elott.
2021. febr. 3. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szívesség, nem jogos a sértődése. Neki addig terjed a szívesség, hogy megadja a fodrász elérhetőségét.

Az ember azt gyanítaná, hogy barátok értelmesen őszintén megbeszélik, nem szorulnak a gyakorira. Aztán mégsem így van.

2021. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bepróbált vágódni a fodrásznál hogy "szerzett neki egy új kuncsaftot" csak nem úgy alakult ahogy tervezte.
2021. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy hp.
2021. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férfi a fodrász amúgy?
2021. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!