Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok írni vmi szép megható...

Tudnátok írni vmi szép megható monológot, h visszakaphassam a haveromat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 10:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Drága barátom!

Gyakorikérdéseken kiírtam egy kérdést, elkeseredettségemben, amit az okozott, hogy már nem vagy itt nekem. Mély a fájdalmam, gondolataim ködösek, és a napok már nem olyanok mint nélküled. Kérlek bocsásd meg vétségem, gyenge pillanatomban történt, de mostantól azon leszek, hogy a téged megillető tisztelettel és megbecsüléssel viseltessek irántad.

Őszinte bocsánatkéréssel, Mr.X

2021. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Hiányzol, Bro'
2021. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, elírtam, bocsánat

*a napok már nem olyanok mint veled

2021. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves barátom, Jani,

Vissza akarlak kapni.

Hiányod széjjel tép,

Mint minket a rendszer,

De tovább élsz,

Mélyen a szívemben.

Jani, ha akarod,

Kimerítem neked a patakot,

S a lábad elé terítem a homokot,

Lehozom az összes csillagot,

Csak álljon vissza ami régen volt.

Jani, én a szivárványt

Hídként felhúzom közénk,

Felejtsd el kérlek a hibám,

S bocsásd meg barátod vétkét.


Yo. Peace.

2021. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szóval az van, hogy a barátom egy csaj. És egy 10 éves barátságról van szó. Régebben párszor bepróbálkoztam nála, de mindig visszautasított. De nem ez a lényeg. Elmeséltem neki, h hogyan izéltem meg a buszba a cigánycsajt, mert buszsofőr vagyok. Erre ő csak annyit mondott, "fúj". Én meg poénkodtam, h "a spermát is fújjogva nyeled le?" Erre nagyon besértődött, többet szóba se akar állni velem. Igen, elvetettem a súlykot, de azért hiányzik a hülye feje. Tudtok írni vmi szép monológot filmből vagy bárhonnan, hogy kibéküljön velem?
2021. febr. 4. 11:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, drága Ecsémfia, Józsi!


Már vagy egy hete csak terád gondolok mindíg, meg-megállva,

s csikorgó hassal járok föl a padlásra,

mert az idegességtől nem eszem,

s mióta nem vagy itt, elment az eszem (ezért járkálok a padlásra).


Én még őszinte ember vagyok,

ordítok, toporzékolok,

hagyd a haragod másra,

engem inkább vigyél föl a padlásra (látod, mondom, hogy elment az eszem, már megint valamiért a padlásra gondolok)


Csak mész és elvagy másokkal is simán,

már nem is szidsz, nem is nézel énrám

s a hajad, amit én vágtam neked eddig,

úgy röpköd a magosba, mint a gólyafos a levegőbe.


Nem nyafognék, de már késő,

most látom, új legjobb barid van -

ő is nyírja a hajad, s menő új séród

csak úgy fénylik a nap tüzében.


Írta Ménród Józsi barátja elvesztése fölött érzett szomorúságában, 2021 02 04, Kiskunpiripótyon

2021. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már sokan szépen megfogalmaztak tök jó beszédeket, de ha ki akarsz vele bekulni miért nem ezt mondod el szerintem elég őszintétlen ilyesmit kérni és élni vele ahelyett hogy a saját érzéseidet megosztanad vele. Akármi történt írd le neki hogy hianyzik/sajnalod/helyre akarod hozni de fölösleges meghato beszédeket hajkuraszni (((vagy miféle meghatodottsagra gondolsz egyébként? : feleségem lesz hurrá! /apa leszek hurrá! / nem leszek apa időben kihuztam hurrá! /meghalt a hét lábú macskafeju kutyám jaj/...)))
2021. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#1es

"A napok már nem olyanok nélküled."

A 'mint' szó nem kell közbe, mert egészenen más a tartalma. 😀😀

De a Tiéd a legütősebb.

2021. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Jucikám,

a múltkor orbitális paraszt és trágár voltam veled. Abban a pillanatban jópofának tűnt, nem gondolkoztam, csak mondtam!

Nagyon megbántam és nagyon hiányzol!

Ha valamit is számított a 10 éves barátságunk, akkor megbocsájtasz nekem és ígérem, hogy a jövőben még hasonlót sem engedek meg magamnak veled szemben!

Őszinte megbánással,

Józsi"

2021. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benned annyi, hogy magadtól írj valamit, amit őszintén gondolsz, nem érdemled meg a barátságát. Másrészt minden szó értéktelen, ha nem a tied és csak benyögöd "hátha" alapon. Az egész elképzelés röhejes.
2021. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!