Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lesz egyre rosszabb ez...

Miért lesz egyre rosszabb ez a 2021?

Figyelt kérdés

Tegnap eltávozott a legjobb barátom, nem láthatom a szüleimet, már három hónapja, a háztartási gépeim egymás után mennek tönkre, koronavírusos vagyok, a karantén miatt a fény/D vitamin hiány miatt is van valami bajom, és ez egyre rosszabb lesz.

A nővérem balesetet szenvedett, a kisfia szintén koronavírusos lett.

Nem bírom tovább...más is van így vele?


2021. febr. 6. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

nekem pont hogy jobb :D

nem lehet így általánosságban beszélni.

én például kaptam állás interjúkat 2-őt is egy héten belül, találtam aprócikkkeket amiket régóta szeretnék megvenni, lettek céljaim, nyertem kaparóssorjegyen...ez max neked rossz, de nem az évek lesznek rosszabbak, csak úgy hogy ha előre elkönyvelted ezt. ezeket a vírus okozta törtvényeket meg kilehet bírni, nem nagy kunszt...állj pizitívan a dolgokhoz és csinálj olyat amit otthon is lehet amitől jobb kedved lesz.

2021. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges hogy hullámzó a hangulatod és most mélyponton vagy és ezért történik ennyi rossz de előbb utóbb el fog múlni sztem
2021. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer fenn, másszor lenn. Vannak hullámvölgyek. Van, hogy sorozatban jön a baj. Nekem is volt ilyen. Akkor még covid sem volt. Aztán lesz majd újra jobb időszakod is. Türelem. Pozitív hozzáállás, ne veszítsd el a reményt.
2021. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig csőstül jön a baj.

Édesapámnak nem tudjuk mi baja van, év eleje óta random jön rá szédülés, fejfájás, szóval orvosról orvosra járunk, de még mindig nem tudunk semmi konkrétat. A nagymamám szintén év elején bekerült a kórházba, azóta egyszer hazaengedték de a héten sajnos megint visszakerült.

Szóval ha valakivel történt valami jó meséljen, szeretnék valami jót is hallani :D

2021. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok erőt. Nekem a legjobb barátom elvesztése tette be a kulcsot, remélem ti sosem tapasztaljátok meg ezt az érzést.
2021. febr. 6. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hova tuntek az alattam levő válaszok meg pár válasz eltunt...
2021. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez sokkal jobb, mint 2020..
2021. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami a legjobb barátoddal történt :(
2021. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!