Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy régi barátnőm megjelölt...

Egy régi barátnőm megjelölt az instagram képén, vajon akar valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon rég nem beszéltünk, kicsit összevesztünk, de semmi komoly nem volt, a lényeg, hogy már hónapok óta nem is beszéltünk/láttuk egymást. Viszont kitett egy képet instagramra és megjelölt rajta. A többi barátját is megjelölte (akikkel még jóban van), és én nem hiszem, hogy véletlen valakit meglehet jelölni. Már későn, 5 nappal később vettem észre, mivel nem instagramozok és nem szoktam értesítéseket kapni, így már nem akartam rákérdezni. Az összeveszésünk óta tett még ki képeket és azokon nem jelölt meg, pedig azokon is ugyanúgy jelölt meg embereket.

Kicsit összevagyok zavarodva, hogy most azért csinálta, hogy esetleg kérdezzek rá, vagy csak úgy.



2021. febr. 9. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2021. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz egy ilyen apróság ak.
2021. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar tőled
2021. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kerjoz ***** válasza:
100%
írjon o ha akar valamit, lehet at várja h keresd te ot, ...annyira buszke h nem meri megtenni
2021. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!