Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen virágot vegyek a...

Milyen virágot vegyek a lánynak, akitől nem akarok semmit?

Figyelt kérdés
Egy kedves ismerősöm születésnapja lesz a jövő héten. Régóta ismerjük egymást, egy társaságba járunk. Emberileg kedvelem, tisztelem őt, de túl sokat nem beszélünk, nem töltünk együtt sok időt. Arra gondoltam, hogy születésnapján ha találkozunk, akkor egy virággal köszönteném fel, de nem szeretném, ha félreértené, akár ő, akár más a társaságból.

2021. febr. 15. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Napraforgót :)
2021. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd el a szitut a virágboltban,ők biztos tudnak segíteni.
2021. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ne virágot vegyél neki. Akkor azt egész nap hurcolni fogja és úton útfélen megkérdezik hogy kitől kapta és megy a kombinálás. Vegyél neki egy tábla csokit amit el tud rakni a táskába
2021. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
sárga rózsa jele a barátság, de egyébként, ha tudod róla, hogy szereti a virágokat akkor én inkább valami cserepeset vennék neki, ami évekig megmaradhat.
2021. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyel neki egy zacsko koromviragteat ! Adtal viragot,de megse olyan romantikus,mint egy klasszikus szal virag.

Szerintem a gyogyteat nem lehet felreerteni.

Meg hozzateheted,h a rozsavasarlast meghagyom a radnyomulo pasiknak.

2021. febr. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bármi cserepes virágot, ami nem rózsa. ha van kedvenc növénye mondjuk, akkor leginkább azt.
2021. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!