Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszhetek neki? Vagy csak...

Tetszhetek neki? Vagy csak szimpatikusnak talál?

Figyelt kérdés
Van egy szaktársam aki nekem kicsit tetszik, bár meg nem sokszor láttuk egymást élöben az online miatt, de sok óránk együtt van, meg különböző felületeken sokat tanulunk, beszelgetünk egy kis társasagban együtt.Elég zárkózottnak tűnik, nem tudom hogy ezek "jelnek" számitanak-e vagy csak kedves termeszetű.. például,hogy az összes szaltársunk közül fél év alatt csak engem jelölt be ( még két fiu az ismeröse, de őket korábbról ismeri). Vagy hogy egyik féléves online vizsgankon mikor többen is ott voltunk, én meg elbénáztam egy technikai dolgot, a vizsga közepen, mikor ő épp felkeszült, a tanárok előtt kezdte el nekem magyarázni, hogy mit hogyan hozzak rendbe xD meg ha valamit kérdezek az egyik csoportban akkor egyből válaszol mindig. Jó az igaz, hogy néha másoknak is szokott de nekem szinte mindig. Tetszhetek neki vagy ez csak sima kedvesség?

2021. febr. 17. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis dolgokból nem nagyon lehet megállapítani, de szerintem minimum baráti szinten szeretne jóba lenni veled. :)
2021. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jóban van veled, és akkor Szivesen segít
2021. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!