Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem törődik velem a legjobb...

Nem törődik velem a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kb. 5 éve legjobb barátok vagyunk, de már nem törődik velem.Minden úgy kezdődött, hogy 3 hetet nem voltam iskolában, mert beteg voltam. Első nap amikor voltam nem is köszönt nekem. Oda se jött hozzám. Aztán még azon a héten egymás mellé ültettek minket, aminek én örültem, de ő elkezdte mondani, hogy ki mellé akart ülni. Régen mindig örült amikor mellé ültettek, egész órán hülyéskedtünk, beszélgettünk mindig csak kettesben voltunk. Senki sem tudott minket elválasztani. Most meg, hozzám se szól órán alig beszélgetünk. Régen mindig a "nyakamon lógott" most meg egy másik lánnyal van álandóan.(Az előző legjobb barátnőm is erre a lányra cserélt le.) Nagyon megváltozott. Próbáltam vele beszélni, hogy ez mért van, de ő csak nevetett vagy rám sem hederített. Sehol nem ül mellém. Régen még wcre is együtt jártunk de már oda sem jön velem.

Nekem ez nagyon rosszul esik. Nem tudom mit tegyek, hogy újra legjobb barátnők legyünk. Vagy egyáltalán lehet még ebből legjobb barátság? Segítsetek kérlek! A válaszokat előre is köszönöm!



#nemtörődikvelemalegjobbbarátom
2021. febr. 18. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan azt írtad le, ami velem történt. Csak én sajnos a túlsó oldalon voltam... Ezek szerint a barátod nagyon befolyásolható, és ezt ki is használta az illető, aki "elcsavarta" a fejét. Sajnos megoldást nem tudok mondani. Nálunk az volt, hogy a végére szénné idegesítettem az embert, aki elcsavarta a fejem, és elment az iskolából. Így újra barátok lettünk. Őket "bolygatni" viszont nem érdemes, mert csak megaláznak, vagy kinevetnének... Keress más barátokat, de beszélgess minél többet az elcsavart fejű barátnőddel is. Hátha észez tér. SZIGORÚAN négyszemközt!


Okosan... ;)

2021. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2021. febr. 19. 06:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!