Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vegyem rá a legjobb...

Hogy vegyem rá a legjobb barátnőm h MARVEL filmeket nézzen?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszok érdekelnek

2021. márc. 9. 18:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
igazság szerint, ő azt néz, amit akar. Nézzetek meg együtt egy-kettőt, de teljesen megértem azt is, aki nem kér belőlük.
2021. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet senkit kényszeríteni arra, hogy milyen filmet nézzen. Én sem szeretem őket túlzottan. Maximum az X-men filmeket nézem meg, de a többi nem érdekel.
2021. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy.Mindenki maga dönt.Nem erőszakolhatod rá a te akaratodat az övére.
2021. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%

75% esélyt adok neki hogy megszereti és 65-öt hogy megtetszik neki valaki és ezért fangirl lesz. Tapasztalat... kb. mindenki akinek mutattam megkedvelte a Marvelt.

Azt ajánlom, hogy nézzetek meg egyet együtt. Te tudod mit szeret. Ha inkább a fantasy irányába érdeklödik, akkor mutass neki Galaxis örzöit, ha az akciòt szereti akkor pl. Polgárháborùt, ha szereti az Afrika kulturat akkor Feketepárduc, ha a retro dolgokért van oda akkor Amcsi kapitány vagy tudom is én. Meg mesélj neki sokat, ha van valami sori vagy film amit ö szeret akkor mond azt hogy ,,Ja amùgy a ...-ben is van ilyen...” és aztán majd lehet elkezd érdeklödni.

2021. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
sehogy,ha nem tetszik neki akkor ne erőltesd
2021. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
En egy 3 perces videot se nezek meg baratsagbol sem. Hajszalpontosan tudom, mi erdekel, es felfedezni es magam akarok.
2021. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 GretaThunberg ***** válasza:
33%
Ha van ízlése akkor sehogy. Kivéve ha a Sin City-ről van szó.
2021. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%

Voltam már abban a helyzetben, amiben a barátnőd van. Az én legjobb barátnőmnek pár éve lett marvel korszaka, és folyton áradozott róluk, még fanfictiont is írt valamelyik filmről. Engem személy szerint nem nagyon érdekelt ugyan ez az egész, de rászántam magam, hogy megnézem a kintlévő filmeket, hogy tudjon valakivel érdemben beszélni róluk.

Kb 3 filmet bírtam a tizenvalahányból, de aztán feladtam, mert nagyon nem az én világom. Ha valakit alapból full hidegen hagynak a szuperhősös témák, akkor kétlem, hogy realisztikus lenne arra számítani, hogy a fél tucat marvel filmet végig tudná ülni.

Esetleg keress 1-2 olyat, ami könnyebben megemészthető az olyanoknak is, akiket nem érdekel különösebben ez az egész hydra hattersztori hanem önálló sztoriként funkcionál (pl a thor:ragnarök még nekem is tetszett) és nézzétek meg csak azt. Így végül is mindketten engedtek.

2021. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
7.:A Sin City egy független alkotás,ugyanúgy ahogy a Spawn is.Nem tartozik se a Marvel-hez,se a DC-hez.Talán lehet azért hitted ezt,mert az egyik főkaraktert Marv-nak hívják,de ettől még akkor se lesz belőle Marvel.
2021. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 GretaThunberg ***** válasza:
24%
#9 ja oksa. Én meg azt hittem.. de elvégre képregényfilm és Marv tkp egy szuperhős. Szóval nem nagyon más, de eléggé hogy jó legyen.
2021. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!