Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb lány barátomra...

Ha a legjobb lány barátomra rá mozdultam tegnap, és nem akarta sőt azt mondta felejtsem el örökre akkor ezt hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
Azt mondta soha többet nem fog velem találkozni és nem akarja velem jobb ha megértem. Mit tegyek, egyetlen barátom ő volt csak. De igencsak cuki lány és sajnos azt akartam tőle nagyon, és elképzeltem milyen boldogok leszünk de nem sikerült. De nem csak szexre akartam hanem kapcsolatra is félreértés ne essék. Mit tegyek?

2021. márc. 14. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd békén!
2021. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tényleg ne erőltesd. Majd lesz másik, és így legalább a haverság de legalább a köszönő viszony megmaradhat.
2021. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De talán ki tudnánk békülni valahogy.
2021. márc. 14. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Na ezért nincs barátság férfi és nő között.

Az egyik mindig többet akar.

Hagyd békén!!!!

2021. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok: Igen ki tudtok békülni de egy pár nem lesztek.
2021. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Máris hiányzik.
2021. márc. 14. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
ha nemet mond és erőlteted azzal magad a alatt vágod a fát.. és mellé még zaklatásnak is minősül
2021. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted biztos, hogy mégrosszabb lesz. Nekem volt egy hasonló esetem, azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, felejtsem el, én meg elfelejtettem, soha nem hívtam, nem írtam neki. 2-3 hét múlva jelentkezett, hogy hiányoznak neki a beszélgetések, üzenetek.
2021. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!