Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megfogom a legjobb barátnőm...

Megfogom a legjobb barátnőm kezét? Vagy már túl sok?

Figyelt kérdés
Ti meg szoktátok fogni a legjobb barátnőtök kezét ha csak otthon vagytok? Vagy szoktatok neki puszit adni csak úgy?

2021. márc. 19. 21:18
 1/9 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
0%

Hát most, hogy 19 éves lettél, lehet hogy már kicsit komolyabb szándékokat tükröz az ilyesmi, mint 14-15 évesen. Attól függ mennyire üt a bor kólával :D


Amúgy ha csaj vagy akkor nem hinném, hogy gáz, de a másik fél stílusától is függ.


24/F

2021. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nem 19 éves vagyok, hanem 21, de nem is számít.

És igen csaj vagyok.

2021. márc. 19. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. A puszi, kézfogás nekem intim dolog. "Csak úgy" puszit a férjemnek és a kislányomnak adok, rokonoknak, barátoknak köszönéskor. Kézfogás a férjemmel, anyukámmal, nagymamámmal esetleg (lányom még baba).
2021. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A testi kontaktus valóban közeli ismeretséget feltételez, én úgy gondolom, ez természetes barátoknál, barátnőknél.

Persze férfiaknál nem a puszi, de szokás átkarolni, hátat veregetni, vállon veregetni, arcot két oldalról összeérinteni.

2021. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
20%
Hát de 2016ban kitettél egy kérdést "Hogy menjek vissza a tesitanárimhoz, ha elballagtam? 14/L" címmel :D azóta meg 5 év telt el.
2021. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
0%

2016 január és 2015 július: (Miért szőrös a hasam, a melleim között, a mell bimbóimnál és a fenekem? Ráadásul a bal mellem kisebb mint a jobb, mitől lehet ez? Valami tanács? 14/L)


Tehát biztos nem téli gyerek vagy :D akkor 16ban lettél 15, eltelt 5 év. Ohh és akkor ilyen tél végi tavasziként 21. Hát Gratm isten éltessen, akkor biztos nem olyan réges régen volt.

2021. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az életkorom megvitatására terjedt ki a kérdés. Ne unatkozz ennyire.
2021. márc. 19. 22:13
 8/9 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
0%
Amugy feljebb irtam, hogy kurfuggo, tehát de, arra is terjedt, es majd en tudom h mennyire unatkozzak. Nekem 1300Ft/orat fizetnek h ne csinaljak semmit, vagy ide irogasak, jatszak v barmi, tehat itt nem en vagyok a lenezendo fel, hanem te, aki ingyen irogat ide.
2021. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha tényleg legjobb barátnők vagytok ismeritek egymást annyira hogy beleférjen-e ez. Emberfüggő.
2021. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!