Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem érdekel az ami a legjobb...

Nem érdekel az ami a legjobb barátnőm hobbija. Jogosan haragudhat?

Figyelt kérdés

Őt nagyon jól leköti , sajnos messze kerültünk egymastolr de minden nap próbálom vele tartani a kapcsolatot.

Fb és instagramra teszi ki a műveit, amivel foglalatoskodik.

Szépek, ügyes , jól csinálja , de nem tudom minden egyes darabot megdicsérni neki a közösségi felületen. Annyira személytelennek érzem. És szóvá tette valamikor hogy "full idegenek megdicsérik,mikor némelyik barátja nem "

Ha elküldi úgy persze más , reagálok rá rendesen , észrevételekkel. De már el sem küldi .

Most ha ott irkálok neki kommentet (naoonügyivagyjuj🤗) csak azért hogy ne haragudjon azt ő is érezné hogy nem őszinte. Nekem ez nem megy

De ott tartunk hogy 2 napot várok hogy fél szóval reagáljon arra amit irtam neki üzenetben.

Most ennyire hülye vagyok ez emberekhez vagy túl sokat várok el, vagy ő vár el sokat ? Mi lehetne erre a megoldás?

Újdonsült hobbi egy régi barátság helyett?



2021. márc. 25. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta kiteszi, én sem értem miért kell mindet megdícsérni. :D Miket csinál egyébként?
2021. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar már veled barátkozni, eltávolodtatok, és ez az ürügy, hogy haragudjon rád. Fel kell készülnöd rá, hogy elengedd őt.
2021. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Digirajz
2021. márc. 25. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell értenem a #2essel

Volt legjobb barátnőm is ilyesmit csinált velem, de nálunk más volt azért a szitu, nem volt szó hobbiról, csak annyi volt hogy meg haragudott rám, levegőnek nézett, nem szólt hozzám, a suliba és messengeren beszólogatott, én próbáltam vele megbeszélni hogy mit csináltam miért haragszik rám, miért nem beszél velem, de nem mondta el, pedig nem csináltam semmit, én imádtam őt. Utána már rájöttem, és a családomban is mondták hogy azért csinálta ezt, hogy én megutáljam magam és azt érezzem csakis miattam szakadt meg ez a barátság.

Sajnos a te barátnőd is ezt csinálja veled..sajnálom. Egy percig se hibáztasd magad, te nem tehetsz semmiről, ő valamiért már nem akar barátkozni veled, és szerintem már semmit nem tudsz tenni ezellen.

2021. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj velem is volt hasonló..Nekem gimiben egy "barátnőm" (bár utólag inkább csak úgy hívnám, hogy:egy osztálytársam, akivel néha beszélgettem) nagyon sokat olvasott és elkezdett történeteket írni, először ilyen fanfiction-öket a kedvenc könyvei alapján, majd később "saját" sztorikat (amiknek amúgy a helyszínei, a karakterei, meg a cselekményeik is kísértetiesen hasonlítottak a könyvekéhez, amiket olvasott...de mindegy is).

Szóval egy nap közölte, hogy elkezdett írni egy weboldalt, ahova feltölti ezeket a történeteket és megkért(vagy inkább kb. rám parancsolt), hogy írjak mindegyikhez valami pozitív kommentet. Igen, ezt konkrétan így mondta, hogy írjak mindegyikhez POZITÍV

2021. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, véletlenül előbb elküldtem..

Szóval mondta, hogy írjak mindegyikhez POZITÍV kommenteket, mintha alap lenne, hogy ő nem tud hibázni. Meg hogy persze olvassam végig őket.

Amikor hazaértem, már fogadott egy tucat messenger üzenet tőle, hogy elkezdtem-e már olvasni, mert még mindig nem látja, hogy kommenteltem volna, úgyhogy leültem elolvasni őket, de pár mondatnál (vagy ilyesminél) tovább nem jutottam, mert egyszerűen annyira pocsék volt a helyesírása, hogy nem értettem, mi van. Még a mondatokat se választotta el írásjelekkel egymástól, csak úgy írta egymás után a szavakat, aztán kb. 3 mondat után eszébe jutott rakni egy felkiáltójelet (ahova amúgy pont kellett volna).

Szóval végül ott hagytam valami "Érdekes volt, csak így tovább!" jellegű kommentet, hogy ne cseszegessen vele...Csakhogy onnantól kezdve heteken át minden nap feltöltött ilyen baromi hosszú, baromi pocsék helyesírással megírt sztorikat és minden nap követelte, hogy írjak hozzájuk...

Párszor próbáltam tanácsokat adni neki, hogy pl. ügyelhetne jobban a helyesírásra, meg mondtam, hogy ez meg az a rész szerintem kicsit életszerűtlen, stb., de mindig arrogánsan csak annyit mondott, hogy "Szerintem kettőnk közül én szoktam többet olvasni, meg én írok több ideje, úgyhogy szerintem nem neked kéne tanácsot adnod nekem!..."

Egy idő után nagyon untam és elkezdtem kamuzni neki, hogy nem tudtam elolvasni, mert aludtam délután, meg fájt a fejem, meg ilyesmi és egy ideig néha fennhangon mondogatta, hogy "Amúgy még az XY is kommentelt a történeteihez, akivel amúgy alig beszélnek és úgy látszik, ugyanezt nem várhatja el az állítólagos barátaitól az ember...", de végül felhagyott vele.

2021. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4

5-6

Hát azért annyira neeem durva. Csak úgy adta elő nekem hogy néhány ismerőse aki közelebbi, nem is reagál,vadidegenek jobban értékelik, először rosszul esett neki , mostmár nem érdekli ( nem úgy tűnik)

Meg instán van az a cucc amit a történetre lehet tenni, hogy meddig húzod ki a szívet vagy vmi emojit, és azt elhúztam, de nem húztam teljesen ki maxra , ( ez csak poén lett volna ,de nem tudtam utána módosítani rajta) és hogy elrontottam a statisztikát 😐


Különben hozzátenném, közelebb vagyunk a 30hoz mint a 20hoz , szóval aztse lehet mondani hogy tini mizéria....

2021. márc. 25. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 jesszus ez nagyon gáz viselkedés a csajtól, jóba vagytok még? 😅
2021. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ír még? 😄
2021. márc. 25. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:

6./7. vagyok, bocsi, hogy csak most válaszolok :D

Gimi végéig néha beszéltünk, aztán ugye elballagtunk és egy ideig néha találkoztunk, de végül megszakadt a kapcsolat.

Írni elvileg ír még, meg pl. párszor mesélte, hogy vannak ilyen oldalak írni szeretőknek és ezeken szoktak rendezni ilyen versenyeket, ahol mindenkinek írnia kell egy adott témában, bizonyos szabályok szerint egy novellát és sulis korunkban gyakran részt vett ezeken és elég jó helyezéseket ért el. Sokáig nem értettem, hogy csinálja olyan helyesírással, de végül kiderült, a családtagjai úgymond lektorálják az írásait és az általuk feljavított verziókat küldi el.

Nem tudom, most is csinálja-e még, mert már dolgozik, a weboldallal meg már rég felhagyott tudtommal :)

2021. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!