Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel már....

A legjobb barátnőmmel már. megszoktuk egymást, ezt meg is beszéltük vele.(?)

Figyelt kérdés

Elég sok ideje vagyunk barátok, ez normális. De annyira zavar, hogy már nem rajong értem. Mert én még érzem iránta a rajongást, de ő már nem irántam. Persze, nem kell túlzásba vinni, csak hiányzik, hogy úgy "körbeugráljuk egymást" meg kicsit jobban kötődjünk egymáshoz, mint például amikor a barátságunk elején voltunk. Nem is beszélünk annyit, szóval nem az van, hogy megunt.


Ez normális?

19l, ő 22 l



2021. márc. 29. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak érettebbek vagytok. Nem jelenti azt, hogy kevésbé kötődtök egymáshoz, csak máshogy mutatjátok ki. Kinőttétek az "ugrálós" korszakot. A legjobb barátnőmmel idén lesz 21 éve, hogy ismerjük egymást, és abból 18 éve vagyunk tényleg a legeslegjobb barátnők.
2021. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A rajongás alapból nem egészséges egy normális, kiegyensúlyozott barátságban, szóval végre most kerültek normális mederbe a dolgok. Üdv a felnőttek között.
2021. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szorosabb időszakok egy barátságban és vannak kevésbé azok. Mindketten élitek az életeteket, nem mindig a barátok a legfontosabbak. Főleg, ha épp párkapcsolatban van valaki, új a munka, sok az elfoglaltság stb..Ez normális.
2021. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alletta ***** válasza:
100%
semmi gond nincs. ugra-bugra nélkül is barátnők vagytok, de már érettebbek. de az is lehet, hogy barátnőd (22 éves) érettebb, mint te 19 évesen.
2021. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve hogy jön a barátsághoz a rajongás? Valami ott nem stimmelt akkor, és erősen el vagy tévedve, mit jelent a valódi barátság, ha ebben keresed.
2021. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!