Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol/hogyan és mikor ismertétek...

Hol/hogyan és mikor ismertétek meg a legjobb barátotokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval most nem arra a legjobb barátra gondolok, aki szinte mindnekinek van, hanem egy olyan személyre, aki tényleg ismer téged, elfogad úgy ahogy vagy és te is úgy ismered őt, mint a saját tenyeredet, és mindig számíthattok egymásra.

Ilyen barát azért - ha fáj bevallani is- nem mindenkinek van. Szóval légyszi most csak azok írjanak, akiknek van ilyen barátjuk, kíváncsi vagyok a történetekre:)



2021. ápr. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Több storyt is tudok írni, remélem ilyenek érdekelnek:


Olyan 13 évesen barátkoztam össze a bátyám egyik osztálytársával, akiből a legjobb barátnőm lett. Nagyon sokat átjárt hozzánk, mert bátyámmal együtt tanultak és párszor én is odaültem, majd elkezdtünk beszélgetni, társasjátékozni és végül külön találkozgatni, sétálni filmezni, majd később bulizni, nyári melózni stb. Bár volt köztünk 6 év, szinte testvérekként imádtuk egymást. Tényleg mindenről tudtunk beszélgetni és ismertük egymás gondolatait. Legtöbbször testvéreknek is hittek mindket.


Viszont pár év múlva lett egy párkapcsolatom, majd a családomban is több probléma/ változás lett, így valahogy elsodródtam a lánytól. Nem volt többet időm és kedvem bulizni, inni, mint azelőtt és neki ez nem tetszett. Sajnos így váltak el útjaink. Igazából szoktunk még néha beszélni, találkozni, pedig majdnem 10 év is eltelt már azóta, hogy kissé összekaptunk. (Azon vesztünk végül is össze, hogy: én már nem bulizok vele, inkább a barátommal vagyok, aki egyébként vígasztalt és rengeteget segített a családom miatt, amire nagyobb szükségem volt, mint bulizni járni. Nem ilyen egyszerű, persze volt más is a dologban, de hosszú lenne ide.)


De több osztálytársamból is lett legjobb barátnő, akikkel hasonló kapcsolatom volt, de be kell vallani, hogy az emberek változnak, a körülmények is és a céljaink is. Tőlük pl egy iskolaváltás során elsodródtam.


Egy másik legjobb barátnőm pedig fél évvel idősebb nálam, mivel anyáink legjobb barátnők voltak, így anyu lett az ő keresztanyukája. Fun fact: első közös képünk már kisbabakorunkban elkészült :D

Szóval őt már majdnem 26 éve ismerem és vele is volt olyan 5-6 év szünet, mikor 14 évesek voltunk, mert az ő családjában is rengeteg probléma adódott és elsodródtunk egymástól.

De olyan 5 éve újra felkerestük egymást és mintha mi sem történt volna, újra összehangolódtunk. Sajnos már külön városban élünk és csak ritkán találkozunk, de minden találkozásnál olyan, mintha nem váltunk volna el soha.


Páromnak pedig a legjobb barátja egy általános sulis osztálytársa, akivel olyan negyedikes koruk óta legjobb barátok. Nekik is volt úgy fél év, mikor nem nagyon beszéltek, de sose vesztek össze.


Plusz mondhatni a párom is a legjobb barátom, sőt. Ő az, aki tényleg mindent, de mindent tud rólam szavak nélkül is. Vele ugyebár mint írtam, 15 éves koromban ismerkedtem meg, évfolyamtársam volt gimiben és közös baráti társaság által ismertük meg egymást. Szóval közel 10 éve együtt vagyunk, szerelem volt első látásra. Vele viszont sosem kellett szünetet tartani, nem volt megcsalás sem sosem és semmi dráma. Csak szerelem és szeretet.


25/L

2021. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oviban. Együtt kezdtük az ovit, aztán osztálytársak voltunk általánosban és gimiben is. Az egyetem alatt pedig lakótársak voltunk. Az esküvőmön ő volt a tanum, én pedig a keresztanyja vagyok a kisfiának. :)
2021. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1# igen, a legtöbb olyan volt mint amilyenre gondoltam:)


Írhattok még sztorikat;)

2021. ápr. 9. 23:40
 4/4 anonim válasza:
Hatodikba elkezdtem néptáncozni a ő is oda járt nem igazán voltunk jóba nem szimpatizált velem egyszer egy próba után az épület előtt vártam anyukámat ő pedig odajött hozzám megkérdezni hogy kire várok válaszoltam neki majd elment (anyukám mindíg késett) ezért a próbák után mindíg odajött és beszélgettünk mindíg tovább maradt ott velem végül összebarátkoztunk az érdeklődési körünk nagyjából egyezik ezért rengeteg mindent csináltunk közösen. Együtt cserkészkedünk, együtt jártunk rajzra, bábra.Egy olyankapcsolatot alakítottunk ki egymással ami elszakíthattatln lett számunkra
2021. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!