Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal huszonévesek, ti...

Fiatal huszonévesek, ti hol/hogyan barátkoztok? Csak szerintem nehezebb már ebben a korban találni, ha nincs már összeszokott baráti társasága az embernek?

Figyelt kérdés

Dolgozok, nem sulizok már,ha esetleg valaki azt írná, hogy ott lehet.

Esetleg valami oldal erre?



2021. ápr. 11. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Hobbik.
2021. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem a kor hibája, hanem a világé. 10 éve simán lehetett barátkozni, nyitottak voltak rá az emberek, ma már ha hozzászólsz valakihez, vagy elküld a fenébe szóba se áll veled, vagy másra gondol (azonos nemnél is). Sajnos ennyire eltorzult a világ.
2021. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én se hol tudnék illetve lehetne barátkozni pedig elég nyitott vagyok mindenre. Sajnos megy a méregetés jobbra balra...


22f

2021. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hobbik, azonos érdeklődési körök.

Viszont #2 nagyon jól mondja, az emberek már nem is nyitottak rá annyira és kegyetlen ritka már sajnos az igazbarátság..

2021. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, hogy nem értem ma miért nem menő a barétkozás! Pedig nagyon végynék egy jófej igazi barátra! De ma már eljutottam oda, hogy nem keresem görcsösen!
2021. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg így van, nagyon torz a világ. Ha az utcán odamennék lány létemre néhány lányhoz szerintem egyenesen bolondnak gondolnának.
2021. ápr. 11. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagy azt mondja, hogy zaklatod...
2021. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet írni
2021. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!