Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindent elrontottam mit...

Mindent elrontottam mit csináljak?😭 Hogyan szerezzem vissza a volt legjobb barátnőmet? L

Figyelt kérdés
A suliba ismertük meg egymást, 4 évig legjobb barátnők voltunk. Rengeteg emlékünk van, nagyon sokat lógtunk együtt, annyira jó volt minden, persze voltak kisebb nagyobb viták de sose szakadt meg végleg a barátság. De aztán... egy hülyeség miatt összevesztünk. Ez volt 2019 decemberjében. Teljesen kiakadtunk egymásra, szídtuk egymást. Suliba is csak beszóltunk egymásnak, de leginkább én neki, ő engem kevésbé bántott...Teltek a hetek, hónapok...Nagyon kezdett hiányozni már...És ha volt valami nem tudtam kinek elmondani mert voltak baratnőim de a legjobb barátnőm már nem volt és nekem ez nagyon fájt. Nem mertem vele beszélni mert úgy láttam hogy ő már továbblépett, közben lett egy új legjobb barátnője szintén a suliból. Elérkeztünk 2020 augusztusához amikor már nem bírtam tovább. Ráírtam... Elmondtam neki mennyire hiányzik, mennyire megbántam mindent...Majd mondta hogy igen, ő is... De éreztem hogy neki ez nagyon szokatlan ennyi idő után újra beszélni...Bekövettük egymást instán...Jött a szeptember...a suli...ahol találkoztunk de egyáltalán nem beszéltünk. Én mással, ő az új legjobb barátnőjével volt. Én közben megváltoztam teljesen a személyiségem nem az a kisgyerek, vidám mosolygós lány vagyok aki egykor voltam...És szerintem neki ez sem tetszett...Most pedig itt tartunk 2021 áprilisában amikor még mindig rohadtul hiányzik állandóan rá gondolok a sok emlékre, minden zenéről ő jut eszembe minden nap sírok és lassan beleőrülök...😭 Mindent elrontottam, mit csináljak?😔
2021. ápr. 15. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hali, szerintem próbálj meg ismét beszélni vele. Elmondhatod neki mindezt lassú léptekkel, magyarul ne önts mindent egyszerre a nyakába, mert elriaszthatod ezzel. Kezdjetek el újra beszélni, viszont ne erőltesd a dolgot, mert az frusztráló lehet neki, ha mondjuk egész nap nem akadsz le róla és ő még nem áll készen az ilyesféle közelségre. Egy idő után, ha nem is legjobb, de valószínűleg újra barátok lesztek.


Emellett neked kicsit meg kell tanulnod elengedni. Tudom, hogy nehéz (idén kényszerültem rá, hogy abbahagyjam a kedvenc sportom, amit már 7 éve űzök, az egészségügyi állapotom miatt), azonban ha szépen lassan próbálsz továbblépni, akkor egyszer meg fog szűnni az érzés. Ez nem fog menni egy ilyen hosszú kapcsolat után az egyik napról a másikra, de hidd el, sokkal könnyebb lesz a dolgod, ha nem stresszelsz ezen.


Remélem hamarosan jobban leszel és hogy a kapcsolatotok rendbe jön majd :D.

L/16

2021. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!