Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszítettem a legjobb...

Elveszítettem a legjobb barátomat, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta ismertük egymást, bármit elmondhattam neki, mindenben támogatott, mindig számíthattam rá, sokat találkoztunk, minden nap beszéltünk telefonon. Ő volt a támaszom. Ám pár hónapja egyre többet lógott egy másik barátjával. Majd szép lassan elfelejtett engem. Mindig én írok neki, mindig én keresem. Sosem találkozunk (most főleg a vírus miatt...), ha nem keresem, akkor ő sem, amikor írok neki, akkor hamar megszakad a beszélgetés, mert csak én beszélek, pedig régen órákig el tudtunk beszélni a semmiről. El kellene engednem? Nagyon féltékeny vagyok... (nem vonzódom hozzá, de tényleg ő volt az, akit akár hajnali háromkor is hívhattam...). Nehéz nélküle, mióta nem beszélünk annyit, azóta sokkal stresszesebb vagyok. Szerintetek...? :( a válaszokat előre is köszönöm!

16L, Ő 17L



2021. ápr. 18. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátok jönnek-mennek, ritka az a barátság, ami több évtizedig tart.
2021. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de vele tényleg régóta tartott, és szinte olyan volt, mint a testvérem. Nehezemre esne ennyivel lezárni, hogy a barátok jönnek-mennek. De köszönöm a válaszodat, legyen szép estéd!
2021. ápr. 18. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön helyette más nekem mikor vége van egy barátságnak mindig jön helyette új barát. Sztem az az ideális ha egyszer te irsz neki egyszer ő ír. Habár ez csak az én véleményem
2021. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én lehetek az új legjobb barátod? 😊


Egyébként ez ilyen, a barátok váltogatják egymást. Majd jön új.

2021. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Jönnek mennek az emberek. Ebből csak tanulsz, hogy egyszer mindenki eltűnik majd az életedből.
2021. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy most rossz és egyet is értek veled nekem is volt ilyen barátom akivel elváltak útjaink és nagyon sokáig töprengtem hogy vége lett.Mit rontottam el, miért lett ez stb.De aztán rá jöttem az élet ilyen mennem kell tovább. És nem pedigezen görcsölnöm.Igazából nem rég történt ez a dolog a személyt nem lehet elfeledni,de az emlékek idővel halványulnak. Én azt mondom fel a fejjel,olvass pár motivációs könyvet vagy neten nézz pozitív videókat sok tanulság és igaz mondatok vannak benne amitől megváltoztathatod a gondolkodásod. Bízd a sorsra,mondd azt tudom most ez így történt de nem tart sokáig emlékezni mindig fogok rá. Ezek az idők pedig nem tartanak örökké és hamarosan pozitív dolgok várhatóak életemben. Minden jót!
2021. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :-)

2021. ápr. 23. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!