Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek van néhány jó...

Valakinek van néhány jó ötlete? 16L

Figyelt kérdés
Megismertem pár embert és közülük eggyel nagyon jóba lettem. Mindennap hajnali haromig beszéltünk. De elkövettem egy nagyon hülye hibát... mert ment a baratnőjéhez és én felhívtam őt mert valamit mondani akartam neki és ő meg letiltott. Aztán nemrég osszefutottam az egyik haverjaval és ott volt ő is és azt mondta felold. De azt hiszem az egyik haverja lebeszelte rola mert utál engem. Majd minden alkalommal mikor meglát mint egy hülye gyerek orditozik utanam lakatos brendontol idezett szakakkal... viszont én nagyon kiszeretnék vele békülni és ma felhivtam mert a szamom nem tiltotta le és annyit mondtam neki h "miert kell folyamatosan orditoznod utanam" és ramnyomta a telefont. Nem tudom mit tehetnék hulye voltam.
2021. ápr. 22. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Jobbat érdemelsz, nem látja mit kapna veled
2021. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Ki a f.sz az a lakatos brendon? Egyénként meg hagyd a fenébe, nem futunk senki után. Te megtetted ami elvárható volt, próbáltál békülni, erre ő bunkón reagált, többet ne foglalkozz vele.
2021. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Ebben a tortenetben mindenki idiota, nem tudok azonosulni, ezért tippet adni.
2021. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:(
2021. ápr. 22. 16:33
 5/18 anonim ***** válasza:
Jól értem? Azért tiltott le mert te beszélni szerettél volna vele mikor ő indult az egyik barátjához? Szép barátság.
2021. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem, azert tiltott le mert ment a baratnojehez(pàrjához) es akkor hívtam. Elegge feltekeny tipus a lany.
2021. ápr. 22. 17:10
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Örülj, hogy megszabadultál tőle, de nagyon!


Semmi nem indokolja az utcán ordítozást, sem azt, hogy rádb**sza a telefont. Akkora bunkó, hogy mamutra lehetne vele vadászni. Te meg tartsd már többre magad annál, hogy ilyen tahóságot eltűrj!


"Elegge feltekeny tipus a lany." Hogy oda ne tipegjek! Ha akarná kezelné / ott hagyná. Nem akarta. Ennyi.

2021. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen emberrel miért akarsz kibékülni, én nem is értem. Jó, te lány vagy, szóval rád nyilván nem igaz, de én szívlapáttal verném agyon, ha ilyen stílusban kommunikálna velem. Te meg képes vagy rohanni utána? Neked kéne letiltani mindenhonnan és amikor csak látod, megmutatni neki a középső ujjad.
2021. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem érzek iránta haragot. Viszont, akárhányszor látom, mindig érezteti velem, hogy mennyire utál. Csak kicsit furán fejezi ki magát. Például, én nem kezdenék el, izomból ordítani közterületen. De, lényeg annyi, hogy rosszul érzem magam tőle, hogy elbasztam a barátságunkat.
2021. ápr. 23. 04:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Fuuu kislány, minél előbb tanuld meg, hogy van helyzet, amikor igenis önérzetesnek kell lenni.

Pl. ha egy szánalmas, érzéketlen, bunkó pötsköszörű megaláz, az ilyen helyzet és nem kell lemenni kutyába. Szánalmas a viselkedésed már így is, ne tetézd, ez a gyökér nem a barátod.

2021. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!