Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire van jelen az a...

Mennyire van jelen az a jelenség, hogy ha egy jó barátod becsajozik, akkor eltávolodik tőled és gyengül a barátság?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel minden héten találkoztam, most egy fél éve becsajozott és hát azóta max. kétszer találkoztunk... Sosem ér rá mindig vele van..

Meddig lesz ez így....


2021. ápr. 25. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örökre, amíg együtt vannak. Ez az élet rendje. A szerelem, párkapcsolat mindent visz.
2021. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, párkapcsolat fontosabb mint a barátság. + bnő azért rendelkezik olyan "funkcióval" mivel te nem.
2021. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen . A barátaimmal is ez történt . Ha jobban belegondolok . Velem is ez volt .
2021. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veled is ez lesz ha lesz barátnőd meg3rted.
2021. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Sajnos teljesen aszexuális és aromantikus vagyok így kapcsolat nem kell....
2021. ápr. 26. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így lesz. Normálisabb ember még tartogatja a kapcsolatot a másikkal, de 90%ban totál kiesnek a körből.
2021. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnél volt fordítva is. Ő lány volt egy fiú haverral és ugyanúgy lógott tovább a fiú haverjával, amikor kapcsolata lett. Ezért is ment tönkre a kapcsolata, mert a kapcsolatban a fiú féltékeny volt és rá akarta venni a lányt, hogy távolodjon el a havertól.


Amúgy meg érthető.


Nekem amikor barátom volt, próbáltam azért nem mindenhova elvinni, de egyszerűen beleerőszakolta magát a dolgaimba. :D Volt, hogy dührohamot kapott, amikor nem jöhetett.


Igazából én sem bírtam,amikor valakivel kettesben akartam volna 1-2 órát eltölteni, mert olyan dolgokat akartam megbeszélni és akkor felbukkant a pasijával (vagy egyszerűen csak az egyik barátnőjével), aki előtt amúgy sem beszélném ki a dolgaimat, de hozzátartozik, hogy ő is mindig próbált beszélgetni, beledumált a dolgainkba.


Általában ezt úgy kell elképzelni, hogy meg se kérdezte, hogy nem baj e, ha nem egyedül érkezik.

2021. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!