Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A gimnáziumban töltött évek...

A gimnáziumban töltött évek alatt mennyire tudtatok életre szóló barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Nem kevés ez a négy év?

2021. máj. 1. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
(remélem) messze még az élet vége, hogy biztosan tudjam, életre szóló-e, de jelenleg 27 éve tart a barátság (a másikkal meg 36 éve, szóval ott oviban kötöttük az életre szólót).
2021. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akiket a barátaimnak tartottam a gimis 4 évem alatt, velük a végzés után teljesen megszakadt a kapcsolat. Viszont az utolsó évben egyre többet beszélgettem három lánnyal (közülük egy volt osztálytárs, kettő évfolyamtárs), ők mára a legjobb barátaim lettek. Bár még csak 4 év telt el a végzés óta, szóval életreszólóságot nem lehet kijelenteni, de simán el tudom képzelni :)
2021. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!